Arama

CamStudio programında görüntüyle beraber ses nasıl kaydedilir? - Sayfa 2

Güncelleme: 12 Ağustos 2014 Gösterim: 10.184 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya nasıl olucak ben bilgisayardaki müziği videoma eklemek istiyorum lütfen yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarda izlediğim bir videoyu ya da tv kanalını sesli olarak videoya çekmek istiyorum. Çok program araştırdım ancak hiç biri olmadı. En sonunda Camstudio'yu buldum. Ama o bilgisayarın kendi sesini değil dışarda ki sesi kaydediyor. Bu sorunu nasıl halledeceğimi bilen biri varsa ve cevap verirse çok sevinirm şimdiden teşekkürler...

Bak kardeşim bu sorun şöyle çözülüyor CamStudiomuza giriyoruz ardından Options'a yazısına tıklıyoruz 3 tane ses seçeneği var eğer mikrofonun sesini duyacaksanız DO NOT RECORD un altındakine tıklayın eğer hoparlör için ise DO NOT RECORDUN altındakinin altındakine tıklayın Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Camstudio da Sesinizin Çıkması İçin Öncelikle Bir Mikrofona Sahip Olmalısınız Mikrofon Varsa Options Yani Ayarlar Bölümünden Record Audi From Microphone yi Seçin Bu Sesinizin Çıkması İçindir... File Bölümünden Record Diyip Kayda Başlayın İşlemleriniz Bittiğinde de Yeni File Bölümünde Stopa Basarak Bitirin. Siz Stopa Bastıktan Sonra Otomatik Olarak Kayıt İçin Yönlendirileceksiniz Zaten Ordan da Masaüstü Belgeler Artık Nereyi Kullanıyorsanız Oraya Kaydedin Umarım Yardımcı Olabilmişimdir Şimdiden Kolay Gelsin Başarılı Video Çekimleri Dilerim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nasılllll adlı kullanıcıdan alıntı

ya vıdeo cektık dıyelım nası kaydedıcez bılen varsa solesın

kare var orya bascan kardeşim