Arama

Windows 7 ile XP'nin arasındaki farklar nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ekim 2014 Gösterim: 12.612 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Windows XP 7 ye göre Daha hızLı bir işLetim sistemidir fakat Windows XP Microsoft Firmasının ALtın Cocuqudr Bu yüzden Microsoft Firması 2012 ye Kadar Windows XP satışlarına devam edecek. Nedeni ise 2012 de Windows 8 işLetim sistemi cıkması Windows 8 cıkana Kadar XP kuLLanmanızı tavsiye ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #12
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Windows 7 kusursuz deniliyordu. Windows 8daha mi iyi olacak? Cok cabuk yenisi çıkıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaş Windows Xp Eski olabilir ama Windows Xp de Daha iyi ve Kaliteli oyunlar oynayabilirsin.Bunu nedeni Vista ve 7 güzle görseller sunmak içiçn pcde baya yer kaplıyo buda oyun gereksinimini arttırıyor.Örneğin farkeetnmi bilmem bütün oyunlarda bir oyuna Xp için 1 Gb isteken,Vista ve 7 için 2 veya 3 gb istiyor.Kaliteli ve Raht oyun oynamak istiyosan Xp.İş için İstiyorsan Vista ve 7.
zakkum - avatarı
zakkum
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #14
zakkum - avatarı
Ziyaretçi
win7 xp nin gelişmiş bi sürümü diğer programların kurulamadığı pekçok laptopa daha kolay uyum sağlar ve kurulur eğer ki hddnizin kapasitesi yüksekse bnce kurun derimm zaten cdnin içinde uyum sağlayacak şekilde bölümleri var kurum esnasında pcnize uygun olanı seçip kurabilirsiniz
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #15
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Windows 7 ve Vista da oyun keyfi daha guzel olmalı Aslında. Cunku görüntü olayı Cok iyi. Ama daha Cok para harcatiyor o sistemler belli. Yani sade internet kullanımı icin en iyi windows7 mi su an?
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #16
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zakkum adlı kullanıcıdan alıntı

win7 xp nin gelişmiş bi sürümü diğer programların kurulamadığı pekçok laptopa daha kolay uyum sağlar ve kurulur eğer ki hddnizin kapasitesi yüksekse bnce kurun derimm zaten cdnin içinde uyum sağlayacak şekilde bölümleri var kurum esnasında pcnize uygun olanı seçip kurabilirsiniz

Daha da güvenli sanırım xp'den. Ama minik laptop ve netbook için xp daha uygun görünüyor. Cunku Cok gelişmiş donanımları yok onların...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Her çıkan yeni sürüm, bi öncekinden daha iyidir die bi kaide yok.. Xp de kafa rahat bilgisayar rahat az yer kaplar bilgisayarı kasmaz oyunda performans ve hızlı genel olarakta tabi.. Ben windows 7 ultimate den xp ye döndüm pişma değil,m bi daha olsa bi daha yaparım.. KONYALI
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #18
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Windows VII'den memnun olmayıp da XP'ye dönen çok oluyor galiba?
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2011       Mesaj #19
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

Windows VII'den memnun olmayıp da XP'ye dönen çok oluyor galiba?

Bence XP daha sorunsuz ve kullanımı daha rahat olduğu için tercih ediliyor. Birçok arkadaşım XP'ye geri döndü.
Üstelik Lamborghini firması bile XP kullanıyor Msn Tongue >
LadyöLüm - avatarı
LadyöLüm
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #20
LadyöLüm - avatarı
Ziyaretçi
Hiç te değil valla benim pc win7 hiiçbir sorunu yok daha hızlı daha pratik daha kolay daha güzel ve daha ayrıcalıklı.. yenisi varken geçmişe dönmeye ne gerek var?