Arama

Windows 7 ile XP'nin arasındaki farklar nelerdir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ekim 2014 Gösterim: 12.611 Cevap: 27
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2011       Mesaj #21
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
LadyöLüm adlı kullanıcıdan alıntı

Hiç te değil valla benim pc win7 hiiçbir sorunu yok daha hızlı daha pratik daha kolay daha güzel ve daha ayrıcalıklı.. yenisi varken geçmişe dönmeye ne gerek var?

Haklı olabilirsin görsel açıdan vs. tabiki Windows 7 üstündür mesela oyunlarda DirectX 10/11 XP için mümkün değil. Ancak sadece forumda karşılaştığım kadarını söyliyim programlarla ilgili konularda şöyle yazanı çok görüyorum "windows 7de çalışmıyor Msn Sad" Windows; Vista, 7 ve şimdi de 8'i neredeyse üst üste çıkardı o zaman Windows 7 dediğiniz gibi stabil ve sorunsuz bir işletim sistemiyse niye bu kadar yeniyken Windows 8 çıkıyor.
Sponsorlu Bağlantılar

Deadlylady - avatarı
Deadlylady
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #22
Deadlylady - avatarı
Ziyaretçi
Windows 7 cd kutusunun ustunde yaziyordur butun gereksimleri ve nasil kurulmasi gerektini.
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #23
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Görünüşte Windows VII Daha etkili ve daha güzel görünüyor. Daha kaliteli arti özellikli ve stabil görünüyor.

Ama yeniden gecmise dönme meselesi değil. Her yeni çıkan sürüm eskisinden daha iyi olacağının garantisi yok. Dolayısıyla bu yüzden XP'ye dönen kisiler oluyor. Ve rahatlıyor .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
xp gelişimini tamamlamış bir işletim sistemi oyunlar daha rahat çalışıyor eğer 64 bit işletim sisteminiz varsa yani ram sorununuz yoksa win 7 derim .ama ortalama bir bilgisayarla çok fazla oyun oynuyorsanız xp kullanın zira win 7 ve vistanın "appcrash" denen bir hata illeti var bir kez aldınızmı her zaman alıyorsunuz o hatayı ve çözümüde yok
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #25
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

xp gelişimini tamamlamış bir işletim sistemi oyunlar daha rahat çalışıyor eğer 64 bit işletim sisteminiz varsa yani ram sorununuz yoksa win 7 derim .ama ortalama bir bilgisayarla çok fazla oyun oynuyorsanız xp kullanın zira win 7 ve vistanın "appcrash" denen bir hata illeti var bir kez aldınızmı her zaman alıyorsunuz o hatayı ve çözümüde yok

Bu bilgi çok yardımcı oldu, sağol fakat 64bit ne oluyor tam olarak, ram'ı biliyorum ama o ne için kullanılıyor?
6bsınıfı - avatarı
6bsınıfı
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #26
6bsınıfı - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ARKADAŞLAR windows 7 yi silip XP kurmayı düşünüyom sizce yapıyım mı?

arkadaşım windows 7 yi silme çünkü ondan daha pratik ve kullanılışlı
Lastkinq - avatarı
Lastkinq
Ziyaretçi
8 Kasım 2011       Mesaj #27
Lastkinq - avatarı
Ziyaretçi
Sa. arkadşlar en iyi program hangisi format atıcmda windows 7 mi yoksa xp mi hangisi ? Msn Disappointed
Meren - avatarı
Meren
Ziyaretçi
14 Ekim 2014       Mesaj #28
Meren - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ARKADAŞLAR windows 7 yi silip XP kurmayı düşünüyom sizce yapıyım mı?

bence Windows 7 yi kaldırma xp çok yavaş ve özellikleri az win 7 ultimate win 7nin en iyi sürümüdür bence