Arama

Kaldığım dersten sorumlu mu geçiyorum? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Haziran 2014 Gösterim: 10.519 Cevap: 31
aysen - avatarı
aysen
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #21
aysen - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben 2 dersten sorumlu olarak geçtim ama sınava girilecek kağıdı götrmedim onun için sınava giremiyorum 2. sınıftan devam edip seneye girebiliyomuyuzz ??
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
24 Haziran 2011       Mesaj #22
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
aysen adlı kullanıcıdan alıntı

yaa ben 2 dersten sorumlu olarak geçtim ama sınava girilecek kağıdı götrmedim onun için sınava giremiyorum 2. sınıftan devam edip seneye girebiliyomuyuzz ??

Sorumlu geçtiğiniz sınavları vermeden bir üst sınıfa geçemezsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba Bn Lise 3 Orencısıyım Bu Donem 3 tane zayıfım geldı ve ortalamam tutmadıgı ıcın sınıf tektarı yazdı karnede ve sınavlara gırdım bu zayıf gelen derslerınde 1 tanesı baraj ders bn bu 3 dersten bırını versem ortalamam tutmuyor ama sorumlu olarak gecıormuyum ? CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #24
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
5 tane zayıfım vardı ama sınavlara girdim 3e düşürdüm. 3 Zayıfla sorumlu geçiliyor düz lisede herkes bilir. Şimdi ben o 3 dersten sorumlumu geçtim? Lütfen yardımMsn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu sınıfta kalma kalktı mı kalkmadı mı kesınn bır cevap yok mu televızyonda kalktıı dıyorr 12 yıl zorunlu oldu dıyoo dogru mu ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ortalama il geçtim 3 tane zayıfım var .bunlardan sorumlu olur muyum?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN KİMYADAN 45 ALDIM VE VBS DE KIMYA DERSI SORUMLULUK KALKTI DIYOR NE ANLAMA GELİYOOO
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ortlamyı gç yetr bide dil ve anltım bide edbiyett sorumulu onlarıı vermk zorundasınız fizik zorunlu ders deildir dier derslerde öle sadece 2 der dışında ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm fizkte snava faln girmedm ama e okuldan fizkten geçti diyo şimdi sorumluluk kalktı mı? cevp bekliorum lütfen ....
beykozteam - avatarı
beykozteam
Ziyaretçi
6 Haziran 2014       Mesaj #30
beykozteam - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 3 dersten kaldım (edebiyat psikoloji dil ve anlatım) ortalamam 60 sorumlumu geçerim ortalama ile mi

kimi diyorki sorumluluklarda sadece dil ve anlatımı verirsin kimi diyorki hepsinden sorumlusun kimi diyorki baraj ders olayı kalktı direk ortalama ile geçersin diyolar
neolur cevap yazın kafam çok karıştı