Arama

Nokia model telefonlara nasıl format atılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Kasım 2013 Gösterim: 10.677 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar . nokıa format için telefonuma *#7370# kodunu giriyorum fakat telefonum hiçbir faliyet göstermiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşkkürler
EN İYİ CEVABI RivaN verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar . nokıa format için telefonuma *#7370# kodunu giriyorum fakat telefonum hiçbir faliyet göstermiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşkkürler

Sponsorlu Bağlantılar
Basit Nokia Format Atmak : Nokia telefonunuz normal konumdayken *#7370# kodunu tuşluyoruz. Karşınıza Tüm orjinal telefon ayarları yüklensinmi telefon açılıp kapanacak diye bir uyarı gelecek evet seçip güvenlik kodunuzu giriyorsunuz ve ardından 2 dakika süren format işlemi başlamış oluyor. basit nokia format tüm SYMBİAN yüklü Nokia telefonlarda çalışmaktadır.

İleri Düzey Nokia Format Atmak:
Nokia telefonunuza basit nokia format atarak bir çözüme ulaşamadıysanız Hard format atarak %80 çözüme ulaşabilirsiniz...
Telefon KAPALI iken sırasıyla * 3 Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak nokia yazısının gelmesi ile format işlemine başlayabilirsiniz...
ileri düzey nokia format Nokia 6630,6600,6680,7610,3230,6260,6670,6620 N-70,N-90 modellerinda çalışmaktadır.

Kaynak:

RivaN - avatarı
RivaN
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #2
RivaN - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
Basit Nokia Format Atmak : Nokia telefonunuz normal konumdayken *#7370# kodunu tuşluyoruz. Karşınıza Tüm orjinal telefon ayarları yüklensinmi telefon açılıp kapanacak diye bir uyarı gelecek evet seçip güvenlik kodunuzu giriyorsunuz ve ardından 2 dakika süren format işlemi başlamış oluyor. basit nokia format tüm SYMBİAN yüklü Nokia telefonlarda çalışmaktadır.

İleri Düzey Nokia Format Atmak:
Nokia telefonunuza basit nokia format atarak bir çözüme ulaşamadıysanız Hard format atarak %80 çözüme ulaşabilirsiniz...
Telefon KAPALI iken sırasıyla * 3 Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak nokia yazısının gelmesi ile format işlemine başlayabilirsiniz...
ileri düzey nokia format Nokia 6630,6600,6680,7610,3230,6260,6670,6620 N-70,N-90 modellerinda çalışmaktadır.

Kaynak:

Son düzenleyen RivaN; 27 Ağustos 2010 15:03 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yaptım ama telefon acılmasında sorun yasanıyor lutfen satıcınızla gorusun dedı Msn Sad hatsız moddan cıkmıo ben ne yapcam. daha yenı yazılım yuklenmıstı bana *#7370# yap format at demıslerdı yaptım ama telefonum acılmıo Msn Sad
uil - avatarı
uil
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #4
uil - avatarı
Ziyaretçi
benım telefonum daha yenı yazılım yuklendı geldı. herseyı tamam dı. bana *#7370# yapıp format atmam solendı ben attım aama bu sefer acılmasında sorun var satıcınızla gorusun dendı. telefonum sımdı hıc acılmıo hatsız durumda kalıp kapanıo Msn Sad ben ne yapcam. nasıl gerı doncek Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2630 format kodunu alabilirmiyim lütfen *kare 7370 kare yapıom hiç bişi gelmiyo ? yardımcı olursanız sevinirim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nokia 1100 format atma ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
safir - avatarı
safir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2012       Mesaj #7
safir - avatarı
Ziyaretçi
bende aynen 1100 için 1 hafta sitelerde gezdim ne format ne hard reset kodu ne güvenlik kodu hiçbir bilgi yok hep klasik cevaplar ama olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6720