Arama

aTube Catcher download sorununu nasıl çözerim?

Güncelleme: 6 Temmuz 2012 Gösterim: 3.257 Cevap: 2
Private Prime - avatarı
Private Prime
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #1
Private Prime - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar herkese meraba.

Sponsorlu Bağlantılar
aTube Catcher adında bi program var belki çoğunuzda kullanıyosunuzdur.. Çok amaçlı ve çok harika bi program.. İndirdiğim ilk 2-3 gün Facebooktaki istediğim videoları istediğim formatta indirdim. Fakat artık bi PROBLEM var. Facebook linki yazıp download dediğim zaman, karşıma extra bi pencere çıkıyor. Login in Facebook yazıyor. Kullanıcı adı ve şifre istiyor.. Facebookdaki ismimi soy ismimi de yazdım şifremide yazdım ama olmadı. Lütfen yardım edin.. Kolay gelsin.. Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a
"firefox" indir
Sponsorlu Bağlantılar
"downloadhelper" indir
"Hamster Free Video Converter" indir

yapman gereken
firefox kur sonra donwnload helper indir firefox gir ama indirmeye sonra eklentiolarakkurucak sonra video indir
hamster freee video converter indir ve kur sonra video pcindirecen gibi istedigin video sec sonra videooynat sonra ev resmivar en üste
arama cubugunun yanında 3tane topvar onatıkla ama 3topadeil onun yanında çizgivar tıklasonra 130pk 230pk 400pk 1200hd falan dio
video hdoalrak indireceksen hd sec sonra kaydet masaüstü de sonra
hamster free video converter ac sonra sana video sec sonra sonra sana telefon,pc,nokia,samsun,falan fistan iştesec dönüştürcegin seklisec
avi,mp4,mp3,3gb falan fistan .**

sonra video dönüşecek sonranere atarsan at

SENSİZ HAYAT BİR HİÇ GÜZELİM Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba a tube cather indirme listesi ne tıklıyorum sonra dosya ya tıklayıp batch download a tıklıyorum ve linki yapıştırıyorum buraya çoklu atabiliyorum fakat indirdikten sonra hem flash ve benim çevirmek istediğim formatta 2 video olarak indiriyor bunu nasıl iptal edebilirim sadece benim istediğim formatı indirmesi için bir yerden ayarmı yapmak gerek .teşşekürler arkadaşlar