Arama

MSN webcam yeşil ekran sorunu neden olur, nasıl çözümlenir? - Sayfa 2

Güncelleme: 15 Temmuz 2012 Gösterim: 17.954 Cevap: 20
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kolay qelsın efendım benım sorunum qörüntülü camerada yeşillenme camera açıldıktan bır kaç dakka sonra yeşillenme oluyor hem karşı tarafın qörüntüsü yeşil qörünüyor hemde benım vırusten olmadıqı kesın format attım güncelleme yaptım usb nın yerını deqiştim ama çözüm bulamadım yıne yeşillenme benım ınternet cafem var buna çözüm bulamıyorum bana yardımcı olursanız çok sevınırım hayırlşı qecelr..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın herkes bu konudan müzdarip yokmu buna bir el atacak olan nedir neyin nesidir bu usb port yerini değiştirdim yine olmuyor. codec packlede alakası yok. hadi msxlabs uyuma yaa. babasın sen bugune kadar cok derdimize care buldun!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var benimki laptop msn ses ve görüntü kurulımunda sorun yok görüntülü arama yapınca ikiside yeşil yardım edecek yokmu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar halen bir çözüm yok sanırım Msn Sad umarım bir yardım eden cıkar. baktımda bircok arkadasta var bu problem..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AYNI ŞEY BENDE DE WAR YA NALET OLSUN bi geçmedi gitti.... ne yaptıysam geçmiyo pc yı atacam yaa...yenıde format attırdım ondan sonra oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yokmu bir Allahın kulu senelerdir bu soruna çözüm arıyor bu kadar insan ama kimse yardım etmiyor. Bilen çözen varsa lütfen söylesin!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yokmu yardım edecek birisi, bende de aynı sorun var
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
21 Ekim 2011       Mesaj #18
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Varsayılan Aygıt Adı
Bu seçenek, otomatik olarak seçilen varsayılan değerdir. Varsayılan seçildiğinde, Communicator 2007 görüntülü arama yapmak için kullanılacak web kamerası aygıtını otomatik olarak algılar ve seçer. Bu seçeneği seçmenin yararı, bir aygıtı çıkarıp yeni bir aygıt taktığınızda Communicator 2007'nin seçme işlemini sizin için otomatik olarak yapmasıdır.

Aygıt
Uygulamayı belirli bir görüntü aygıtını kullanmaya zorlamak istiyorsanız bu seçeneği seçin. Bu seçeneği seçerseniz, bir görüntü aygıtı çıkarıldığında veya yeni bir görüntü aygıtı takıldığında Communicator 2007 görüntü aygıtını otomatik olarak yeniden yapılandırmaz.

Aşağıda gösterilen adımları deneyiniz. Umarım sorununuzun düzelmesine yardımcı olur.

Adım 1
res1l

Adım 2

res2u

Adım 3
res3c

Adım 4
res4
..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sorun genelde ram yetersizliğinden kaybaklanıyor başıma geldi ram aldıktan sonra sorun kalmadı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birader benim ram 8GB ekrankarti 2GB intelcore i3 kullaniyorum hala bu sorunu yasiyorum Msn Confused