Arama

PES 2011 Become a Legend oyunu hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 28 Haziran 2014 Gösterim: 2.590 Cevap: 7
gameover00 - avatarı
gameover00
Ziyaretçi
10 Aralık 2010       Mesaj #1
gameover00 - avatarı
Ziyaretçi
pes 2011 become legend de maç içindeki verilen görevlenlerden sonra biz çıkarsak nasıl top isticez ????????????????????????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞIM YENI PC ALDI ALDIĞI KİŞİ PES 11 İ KURMUŞ BENDE ONDAN PES 11 İ FLASH A ATIP ALDIM AMA KENDİ PCME ATINCA KURMANIZ LAZIM DİYOR AMA SETUP DİYE BİŞİ YOK BENDE MASA USTUNE KISAYOL OLUŞTURIYIM BELKİ AÇAR DEDİM AMA YİNE KURMANIZ LAZIM DİYOR NAPMAM LAZIM LÜTFEN YARDIM EDİN
Sponsorlu Bağlantılar
stex123 - avatarı
stex123
Ziyaretçi
10 Şubat 2011       Mesaj #3
stex123 - avatarı
Ziyaretçi
pes 2011 de ilave içeriği yükle diyiyorum ,yuklenirken 'yukleme başarısız oldu' diye yazı çıkıyo
bu sorunu nasıl çozebilirim yardım edermisiniz???????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Acaba yeni veri paketi çıktımı yoksa çıkıcak mı ? varsa bi link atarsanız şimdiden teşekkürler
abidins - avatarı
abidins
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #5
abidins - avatarı
Ziyaretçi
Pes 2011'de türkçe spiker var mı?varsa lik atabilirmisiniz şimdiden teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bildiğiniz üzere arkadaşlar pes 11 de efsane ol modu var oyuncu yapıp oynuyorsunuz goller atıp asist yapıyorsunuz iyi bir futbolcu olunca transfer oluyorsonuz bunları biliyoruz ama şunu söyleyeyim pekala
ana ligte oyuncu alıp satıyoruz takımı en iyi hale getiriyoruz ama oyuncular örnek vereyim 3 yılına 5 milyon istiyorlar sonra 1 yıl sonra sözleşme bitmeden yeni maaş istiyorlar oda yetmezmiş gibi morelim bozuk zartta zurt pekal biz de pes11 de efsane ol modunda niye bizde öyle olamıyoruzki yardım edermisiniz

( PC DE OYNUYORUM KLAVYE ÜZERİNDE)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pes cd almıştım sonra bilgisayara kaydettim ama kurmadım cd kayboldu bende bilgisiyara kuracam am kayıt kodu istiyor.ben yüklediğim dosyaların hangisinde kayıt kodu vardır .teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞIM YENI PC ALDI ALDIĞI KİŞİ PES 11 İ KURMUŞ BENDE ONDAN PES 11 İ FLASH A ATIP ALDIM AMA KENDİ PCME ATINCA KURMANIZ LAZIM DİYOR AMA SETUP DİYE BİŞİ YOK BENDE MASA USTUNE KISAYOL OLUŞTURIYIM BELKİ AÇAR DEDİM AMA YİNE KURMANIZ LAZIM DİYOR NAPMAM LAZIM LÜTFEN YARDIM EDİN

setuptan başka çözüm yok