Arama

İndirdiğim dosyayı Microsoft office yüklü olmasına rağmen açamıyorum, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 17 Şubat 2012 Gösterim: 9.334 Cevap: 6
Ersel - avatarı
Ersel
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #1
Ersel - avatarı
Ziyaretçi
netten cıkmış sorular indircem office programım da var ama açamıyorum yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
3 Ocak 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Ersel adlı kullanıcıdan alıntı

netten cıkmış sorular indircem office programım da var ama açamıyorum yardımcı olurmusunuz

İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayıp Birlikte aç' a tıklayınız ordan dosyayı açmak istediğiniz bir programı seçiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetten ne indirsem 0 bayt oluyor ve içine girdiğimde ya hata veriyor ya da birlikte aç diye bir şey çıkıyor.Bunun nedenini ve çözümünü söylermisiniz?
ÖrneğinMsn Confusedilkroadtan bot indirdim. içine tıkladım mı birlikte aç çıktı.Hepsini denedim (İçinde winrar video oynatıcı falan vardı).Fakat bu bi dosya olması lazım ve içindede dosyaları olması gerekir.
(PC=Windows7)
şimdiden teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bendede aynısı oluyor banada yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetten bi dielimki matematik kitabı dielim indiriyorum indiriliyo winrara giriyo daha sonra açıyorum açılınca resimin açıldığı progam çıkıyo önizleme yok diyo
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
11 Ağustos 2011       Mesaj #6
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

internetten bi dielimki matematik kitabı dielim indiriyorum indiriliyo winrara giriyo daha sonra açıyorum açılınca resimin açıldığı progam çıkıyo önizleme yok diyo

Önizleme yok diyorsa içeriği boş bir sosya indirmişsiniz demektir.Üzerine tıkladığınız resmin boyutuna bakın kaç mb ona göre yeniden açmayı deneyin.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
microsoft officeindirdim.açarken kaydetme çıkıyo masaüstünü tıklıyom powerpoint dosyayı bulamıyor diyo