Arama

MP4 formatındaki videolar silinmiyor ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Temmuz 2012 Gösterim: 8.496 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
real player ile indirdiğim mp4 formatında ki videolar silinmiyor.bu işlemi gerçekleştirmek için izin vermeniz gerekiyor şeklinde bir uyarı karşıma çıkıyor daha sonra izin veriyorum bu kez yeniden dene şeklinde bir uyarı daha karşıma çıkıyor.Real Player'i kaldırıp yeniden kurdum yine işe yaramadı.Çevirme programları çok karışık.bir yardımcı olun.şimdiden teşekkürler.
EN İYİ CEVABI RuffRyders verdi
Advanced SystemCare veya TuneUp Utilities 2011 gibi programlarla dosyaları silebilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar
Advanced SystemCare programında Yardımcı Programlar'dan File Shredder işini görür.

Advanced SystemCare programını indirebileceğin resmi sitesi: Advanced SystemCare Free Download Review for Windows XP/Vista/7 - IObit

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu allah'ın kulu cevap şazsın be kardeşim.
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Advanced SystemCare veya TuneUp Utilities 2011 gibi programlarla dosyaları silebilirsin.

Advanced SystemCare programında Yardımcı Programlar'dan File Shredder işini görür.

Advanced SystemCare programını indirebileceğin resmi sitesi: Advanced SystemCare Free Download Review for Windows XP/Vista/7 - IObit
OnlyFourYou - avatarı
OnlyFourYou
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #4
OnlyFourYou - avatarı
Ziyaretçi
yok olmadı silinmiyo 5 adet mp4 dosyam var real player ile indirdim bende Advanced SystemCare programında File Shredder seceneğini denedim olmuyor diskin dolu veya dosyanın kullanımda olmadığından emin olun diyor ben ikisindende eminim
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011       Mesaj #5
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu konuyu inceleyin, yararı dokunacak bilgiler verilmiş. Belki işinize yarar > Bilgisayardan Silemediğiniz Dosyalar
OnlyFourYou - avatarı
OnlyFourYou
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #6
OnlyFourYou - avatarı
Ziyaretçi
realplayer ve total video convarter i kaldırınca silindi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayar güvenli modda çalıstırın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENDEDE REAL PLAYERDAN İNDİRDİĞİM BAZI VİDEOLAR SİLİNMİYOR NASIL SİLDİNİZ ACABA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önce belgelerim klasörünü açın. daha sonra videolarım klasörünü açın. real player downlands diye bir kklasör var ona sağ tıklayın ve salt okunur olarak okeyleyin. gelen kutuya tamam deyin. sonra uygula ve tamam butonlarına basın. (yanlız salt okunuru seçerken boş kutucukta okey işaretinin olduğundan emin olun) sonra real player downlands klasörünü açın ve oradaki videolarada sağ tıklayıp salt okunur kutusunu seçip tamam deyin. sonra bu videoları silebilirsiniz.