Arama

Online multiplayer fps oyunu nasıl kurulur?

Güncelleme: 1 Haziran 2012 Gösterim: 3.954 Cevap: 5
ferom - avatarı
ferom
Ziyaretçi
10 Mart 2011       Mesaj #1
ferom - avatarı
Ziyaretçi
online multiplayer fps oyunu nasıl kurulur?
Sponsorlu Bağlantılar
G0stL4rg3 - avatarı
G0stL4rg3
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #2
G0stL4rg3 - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]online oyun nasil kurulur merak ediyorum bana açıklarmısınız ??????????????????????????????????????????????????????????????????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Online MMPORG ya da MMOFPS oyun kurmak istiyorum.Sunucu yönetme bilgisine uzman derecede sahibim fakat hiç bir oyun bulamadım kurmak için.CrossFire , WolfTeam ya da PointBlank tarzı bir oyun bulsam hiç kaçırmıycam hemen kurucam.
Bilgisi olan bu konu altından yazsın kardeşlerim.Bu hepimizin yararına olacaktır.Yabancı oyunlarında başarısız olma sebeplerimizden biri de ping sorunudur.Bu sorunu kökten bir çözüm getirmeye ben hazırım Msn Grin Msn Tongue
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyun kurmak kolay depil 150 kişi 3 yıl çalışmiş dandik oyun çıkmış siz kuramassınız tek kişiyle grafikci lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir önceki misafir sana diorum yapamaz die umutlarını yitirme her forumda zor diyor adaam biraz kafa yorsa ve yanına adam alsa yılan oyunundan başlar call of duty ye kadar uzar niye umutlarını yitiriyosun adamın adama diyeceksin azimle çalışırsan sabırla çalışırşan yapabilirsin desen daha iyi olmazmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Online oyun yapabilmen için grafik ve kod bilmen gerekir.Şirketlere yaptırabilirsin ama çok para isterler.Yani şirketlere yaptırırsan senden ortalama 9.000.000 TL istrerler.