Arama

Sanal radyo nasıl kurulur? - Sayfa 2

Güncelleme: 12 Ocak 2016 Gösterim: 4.964 Cevap: 19
nazar01 - avatarı
nazar01
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #11
nazar01 - avatarı
Ziyaretçi
slms herkese benim sorunum su djler benden yayin alamiyor aldimi giremiyorum onlara ve dinlemeye ila biri icerde olacak Msn Sad( öle anca girebilirim onlar bana kolaysa iceri girebiliyor tek ben yasiyorum ve baskalri da yaziyor bu sorunu bana yardimci olun port falan hepsi acik ama malesef hala ayni durumdayim Msn Sad(( lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #12
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tesab adlı kullanıcıdan alıntı

benim internet adresin var ama hosting yok radyo kura bilirmiyim

internet adresinden kastınız nedir? Domaninizmi var? saadece domain yeterli değil shell hesabı almalısınız

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
nazar01 adlı kullanıcıdan alıntı

slms herkese benim sorunum su djler benden yayin alamiyor aldimi giremiyorum onlara ve dinlemeye ila biri icerde olacak Msn Sad( öle anca girebilirim onlar bana kolaysa iceri girebiliyor tek ben yasiyorum ve baskalri da yaziyor bu sorunu bana yardimci olun port falan hepsi acik ama malesef hala ayni durumdayim Msn Sad(( lütfen

Anlayamadım.... Ama, Yayını almaları için önce siz bırakmalısınız.

Alıntı
[B adlı kullanıcıdan alıntı

cnsz[/B]]
arkadaşlar internette yayın yapan bir radyoyu kendi wep sitemde nasıl yayınlayabilirim bunun hazır kodları varmı?

Listen.pls adresini link olarak verebilir. yada bi grafikle ilişkilendirir. yada sp2 açan pop-up kodları ile websitede gezinirken açılmasını v.s. sağlayabilirsiniz..
FEVZİ_554 - avatarı
FEVZİ_554
Ziyaretçi
2 Şubat 2009       Mesaj #13
FEVZİ_554 - avatarı
Ziyaretçi
arakdaşlar ayarları bu şekilde yaptından sonra tamm mı ve bide modem paylışıma nasıl verilir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanal radyo kurmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım tskkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
flatcast radyo kurmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım tskkurler
KardesRadyo - avatarı
KardesRadyo
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #16
KardesRadyo - avatarı
Ziyaretçi
Kardes Hersey i Yaptım Ama BaqLanımıoLar İnternetten BaqLanınca YanLıs Yazdın GoogLe da Ara Dio Winamp Location Dan BaqLanınca Ses Gitmio!Connect fLn BisiLer Yazıo Ses Yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn radyomu fln kurdumda flatcash dan ama arkadaşlarım nsl gircek ??????????**
fatiht95 - avatarı
fatiht95
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #18
fatiht95 - avatarı
Ziyaretçi
radyo nasıl açılır kurulurr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanal radyo kurmak istiyorum nasıl kurarım
kumsalfm48 - avatarı
kumsalfm48
Ziyaretçi
3 Ağustos 2014       Mesaj #20
kumsalfm48 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Dj_DaMaR adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar shell hesabım var aktif durumda bu söylediklerinizi hepsini yapıyorum ancak pico sc_serv.conf yazdığım zaman

seklinde birşey çıkıyor yani sizin söyledikleriniz cıkmıyor
Ne Yapmalıyım??? Yardımcı Olursanız Sevinirim...

tabı cıkmaz yanlız bunu suşekılde yaparsan akış saglaya bilir sin öncelıkle bu benim radyom ve suan calışıyo( kumsalfm48.listen2myradio.com/ ) bu saglayıcı dan bir sayfa almalısın ( listen2myradio) ve ardından gereklı forumları doldurduk tan sonra sana lınk saglayacak ulkeler gelecek ben su an (us) yani ingiltere üzerinden yayın yapmaktayım vs nerde kaldık daha sonra burayı tıklıyoruz burada sana ıD ve port verecek ve bunları dogru bır şekılde yaptıktan sonra yayın akışı başlatın yutuptanadyardım ala bılırsın