Arama

İyi bir futbolcu olmak için gerekenler nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Eylül 2014 Gösterim: 10.783 Cevap: 23
Anarchy81 - avatarı
Anarchy81
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #11
Anarchy81 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar aranızda profesyonel futbol oynuyanlar varsa bilir ben 14 yasındayım ve yaklasık 2 3 ay sonra milli takım seçmem var. Milli takıma girmeyi çok istiyorum. Siz sormak istediğimse haftanın 4 günü antrenmanlarım var. Bunun dışında vücudumu fazla yormadan antrenmanların dışında neler yapabilirim yoksa antrenmanlar yeter mi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben futbolcu olmak ıstıyorum ama kıloluyum ne yapma lazım lutfen soleyın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben da top oynuyorum haftanın 7 günü idmanım var kendimide fazla yormuyorum .
kilolu arkadaşım bol bol koş ve mekik çek günde 250-300 tane
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben futbolcu olmak ıstıyorum ne yapmalıyım cok sevıyorum top oybamayı ve guzelde oynıyorum ne yapma lıtım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
senelahmet12Bay-M sen sadece oynamak istediğin mevki belirle hiç heyecanlanmadan çık topunu oyna zaten yeteğin yok saa yapıcak bişi de yok asla golü düşünme top çevir
osmansenel - avatarı
osmansenel
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #16
osmansenel - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben 97 dogumluyum ve futbolcu olmak ıstıyorum,cevremdekı herkes olabılecegımı ve yetenek oldugunu soyluyor fakat klup bulamıyorum bunun ıcın ne yapmalım?gecen sene galatasay secmelerıne gıttım ve ıyı oynadıgım halde gozetmenler bana bakmadılar bıle sızce ne yapayım??cevap verırsenız sevınırım :d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşındayım yazın futbol kursuna gidicem ileride iyi bir futbolcu olabilirmiyim yoksa geç mi kalmışım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 12 yaşındayım çok iyi futbol oynuyorum ama kilom yüznden dizlerime ağrı giryor 60 kiloyum Msn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 yaşındayım futbolcu olmak istiyorum gayet hızlı koşan biriyim yetenekli olduğumu düşünüyorum futbolu çok seviyorum futbolcu olmak için ne yapmalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

futbolcu olma oyunu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

bi kulübün alt yapısına girmeyi dene zaten dediğin gibi iyi oynuyosan 17-18 yaşında as kadroya girersin