Arama

Cep telefonu önerir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Temmuz 2013 Gösterim: 5.120 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben mayıs ayında telefon almak istiyorum şu kitelefon arasında kaldım nokia 5230 ve nokia 6700 slide sizce hangisini almalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
zeynelyel - avatarı
zeynelyel
Kayıtlı Üye
26 Mart 2012       Mesaj #12
zeynelyel - avatarı
Kayıtlı Üye
nasıl bir telefon isteidğini biliyorum klasikmi sürgülümü dokunmatikmi, kullanışlı ve özellikleri olsun dersen benim tavsiyem Samsung S5610 modelini incelemeni tavsiye ederim
Sponsorlu Bağlantılar
en güzel imzamı nikah defterine atacam.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende telefon alcam çok müzik dinlerim kamera 2mp den yüksek olması gerekir Msn Happy) vede internette rahat dolaşabileceğim bir telefon önerirseniz sevinirim klasik haric dokunmatik yada sürgülü olabilir yalnız nokia olursa sevinirim Msn Grin fiyatı 350-450 tl arası
ThePiyanist - avatarı
ThePiyanist
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #14
ThePiyanist - avatarı
Ziyaretçi
500 tl yi geçmiyecek android işletim sistemli bir telefon arıyorum yardım edermsnz?yardımlarınız beğeni olarak geri dönecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,ben 200-500 lira aralığında kamerası 2 megapikselden yuksek olan ekran boyutu pekte kucuk olmayan uygulamalarda kasmayan internete bağlanabileceğim bir dokunmatik kaliteli bir telefon arıyorum. Hangi telefonları önerirsiniz ?
canerguler31 - avatarı
canerguler31
Ziyaretçi
18 Şubat 2013       Mesaj #16
canerguler31 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum bütçem 500-800 arası istediğim özellikler android işletim sistemi olmalı oyun oynamak için ve kasmamalı kullanımı vs. rahat olmalı ne önerirsiniz ?
mezarci722 - avatarı
mezarci722
Ziyaretçi
27 Temmuz 2013       Mesaj #17
mezarci722 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım ilk android telefonum olcak . Ama 3 telefon arasında kaldım.

-Sony Xperia L

-Sony Xperia P

-Samsung Galaxy S3 Mini

Sizce hangisi ben L ye daha yatkın gibiyim ama bazı yerlerde p daha iyi diyolar. Ha bu arada sony xperia m çıkcakmış onu beklemelimiyim.

Önerilerinizi bekliyorum. Msn Happy Msn Happy