Arama

MSN 800488fe hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mart 2013 Gösterim: 62.320 Cevap: 55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msnem Hata nKodu Verior Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin Deiyor Msn'emi NasiL AlabiLirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaslar... ya ben admınin dedgiğini yaptım. ama eskiden biri bunu yapıp ve oraya otomatik bir mail koymus. onu silemiyorum. eskiden sadece telefon active ediıyordum bu gibi sorun oldugunda.. şimdi ne yapmam gerekir anlamadım..
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
30 Mart 2012       Mesaj #13
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Messenger oturum açma hatası 800488fe ve 800488fb

Messenger'da oturum açmaya çalışırken 800488fe ve 800488fb hatasını görüyorsanız, hesabınızda olağanüstü miktarda etkinlik tespit ettiğimiz için hesabınız engellenmiştir.

Hesabınıza yeniden erişmek için oturum açma sayfası'nda Windows Live ID hesabınız ile oturum açın ve ardından ekrandaki yönergeleri izleyin.

Parolanızı unuttuysanız, yeni bir parola ayarlamak için parola sıfırlama sayfasına gidin.

Ele geçirilmiş bir hesabı kurtarma hakkında bilgi için, Hesabım ele geçirilirse ne yapmalıyım? Çevrimiçi güvenlik hakkında bilgi için bkz. Hesabınızın korunmasına yardımcı olun.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyide arkadaşım dedin gibi yaptım aam orda bana yazmam için boşkutu çıkarmıyor hiç kullanmadığım bir msn adres,i yazıyor deyiştirilemiyorda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gönderilen linkten kodunuzu ...com adresine gönderelim dediği adrese de ulaşamıyorum. o adresi de noktalı vermiş bende hiç hatırlamıyorum. gitti mi yani onca önemli ulaşım adreslerim maillerim? yardım edin lütfen.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 800488fe kodu ile msn de hesap engellemesi odu. nasıl açabilirim ve ne yapmam gerkiyor . saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynı dediginiz yolu izliyorum eski bir msn adresim taımlı yedek olarak o na gönderiyor bende o adresimi bile hatırlamıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotmail xxrayok_xx@hotmail.com msn açılmıyorr nee yapmalıyımmbana yardımıcı olursanız sebvinirimm şiferemi giryorumm msn 8000488 hata koudunu veryorr yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim messengerim engellendi . messengerimi giriyorum (bingten) daha sonra devam diyorum bir msn gözüküyor kodu gönder diyorum ama hangi msn oldugunu bilmiyorum ne yapmalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Messengerim engellendi . Msne girince ( bingten ) devam diyorum bir msn veriyor . ordan kodu göndere basıyorum ama hangi msn oldugunu bilmiyorum ar.....@hotmail.com gibi bir msn veriyor ne yapmam gerek