Arama

MSN 800488fe hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mart 2013 Gösterim: 62.320 Cevap: 55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi ama kodu açamadığım mail adresine gönderiyor başka adreste yazamıyorum oraya telefonla kod istesem ücretlendirmesi nasıl oluyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en iyi çözüm ve en kolayı hataylı ibonundu denedim explorere hotmail yazın tel no verin anında kod geliyo ve msnizi geri alıyosunuz tşk ettim arkadaşa saolasın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim bilgi ve link için teşekkür ederim...Benim hesabımda engellenmişti fakat verdiğin linkten aktifleştirdim.Linki açamayan arkadaşlar mozilla firefox kurup oradan linke girsinler o zaman link açılıyor , diğer şekilde link açılmaz bilgilerinize...selamlar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba msn açamıyorum lütfen yardım edin sabri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var...2 gundur acamıyorum msn mi....beni bi sayfaya yönlendırıyor..xxxx adresınıze doğrulama kodu gönderıyoruz diyorlar..ama ben öyle bir adres verdıgımı de hatırlamıyorum, şifresını de bilmıyorum hatta adresin de tamamını göstermedıgı ıcın ne oldugunu bılmıyorum...pparola sıfırlama sayfasına girdıgımde benden bazı bılgıler istıyor...seneler önce vermıs oldugum bılgılerın hepsını hatırlamıyorum...eksık bilgi diye cvp gelıyor...yok mu bunun bir çözümü? yardımcı olursanız sevınrıım..
dominic - avatarı
dominic
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #26
dominic - avatarı
Ziyaretçi
ben devam dedim karşıma çok eskiden kullandığım ama sadece 2 harfinin olduğu gerisini hatırlamadığım kullanıcı adı çıktı. kod hatırlamadığım bu kullanıcı adına gönderiliyo ve ben bu adrese ulaşamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA OLMUYOR YAZDIĞIM MSN ADRESİNİ AÇABİLİYORUM AMA ONDADA HİÇ MSJ YOK. NE YAPICAM YARDIM LÜTFEN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya olmuyor verilen msn adresimi biliyorum açıyorum ama bir türlü kod gelmiyor açamıyorum msn imi valla gitti bütün msjlarm Msn Sad(((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimde başıma aynı şey geldi ama, kodu göndermek için benim seneler önce kullandığım bi mail adresini istiyor. artık o hesabada erişemiyorum. nasıl kurtulabilirim bundan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
doğrulama kodu gönderdiğini söylediği adrese kod gelmiyor. önemli maillerim vardı şimdi ulaşamıyorum. dünden beri deniyorum. kod gönderdiğini söylediğinde hemen gelmiyormu ne kadar sonra geliyor bilen varmı