Arama

MSN 800488fe hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mart 2013 Gösterim: 62.323 Cevap: 55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
işlemi mozilla freefox da yapınca düzeldi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu 800488fe diyor ve msn mi açamıyorum hesabınız engellenmiştir diyor nasıl açabilirim yardım bekliyorum iyi günler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu Konu Hiç Yardimci Olmadi Hata Kodu Almadiyorum Almak İçin Msn Yaziyorum Yine Hata Kodu İstiyor Bu iş Saçmalik.!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAYIN YETKİLİLER: İNSANLARLA OYUN OYNAR GİBİ YÖNETİM YAPILMAZ !?...50 KERE TEKRAR EDİYORUZ YİNE DE **HESABINIZ ENGELLENDİ!?...** CÜMLESİ İLE KARŞILAŞILMAZ !?...VARSA İŞLEDİĞİMİZ HATA AÇIK-SEÇİK BİLDİRİLSİN...""AMCAMIN İSMİNİ UNUTURSAM BİR DAHA BU SİSTEME GİREMEYECEKMİYİM(!)?...KENDİMİZİ TANITACAK **VATANDAŞLIK NUMARAMIZ VE TELEFON NUMARALARIMIZI ** VEREREK ALABİLECEĞİMİZ ADRESİMİZ İÇİN NEDEN BAŞKA ŞEYLER İSTENİR Kİ !?...LÜTFEN ACİL ÇÖZÜM GETİRİLSİN...VATANDAŞLARA SİNİR KRİZİ YAŞATILNASIN !?...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
800488fe hata kodu veriyor hesabımı nasıl açabilirim cevaplarınızı inceledim hesabınız geçici olarak engellendi diyor.devamında kodu nereye gönderelim diyor fakat yazılacak bölüm açılmıyor ve birşey yazılmıyor ne yapmam gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba benımde msn adresım engellenmıs hotmailime girdiğimde alternatif olarak sunmus oldugum mynet adresıme kod gonderıldı dıyor ama kod gelmıyor. ben oyle cok fazla maıl gonderen bırısıde deılım baska neyden dolayı engellenmıs olabılır gerı alabılmek cın baska bır sansımız yokmu
Msn Sad yardımlarınızı beklıyorumm...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar, cep telefonuma mesajla kod geliyor, kodu giriyorum, şifremi de değiştiriyorum herşey tamam fakat, yeni şifreyle girince de hesabınız engellendi demeye devam ediyor, yokmudur bunun bir çözümü ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN 800488 HATA KODU VERİYOR MSN ENGELLENDİ YAZIYOR ANCAK ESKİ ŞİFRESİNİ HATIRLAMADIĞIM MAİL ADRESİNE KODU GÖNDERİYOR, KODUN CEP TELEFONUMA GELMESİNİ NASIL SAĞLARIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msnmı acamıyorum kodu gonderıyorum ama yanlıs kod dıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dediklerinizi yaptım fakat hala msn açılmıyor.tekrar şifre yeniledim tekrar hesap doğruladım.her seferinde 800488fe hata kodu alıyorum.saat ve tarih de güncel.ne yapabilirim.lütfen yardım? Msn Sad