Arama

MSN 800488fe hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mart 2013 Gösterim: 62.323 Cevap: 55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotmail msn adresimi acamiyorum.800488fe hata kodu veriyor.ben bu arada kuzay iraktayim (bura ile turkiye ayni saati kullaniyor)istanbuldaki ogluma msn sifremi veriyorum orada aciyor msn mi.oradaki kapatildiktan sonra ben burada yine acamiyorum.yine ayni hata kodunu veriyor.verilen link e defalarca girdim.yine oglumun telefonuna sifre geliyor.sifreyi girsemde bisey degismiyor.onerilerinizi acilen bekliyorum.simdiden tesekkurler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata 800488fe veriyor kod istiyor hesap doğrulamak için koz giriyorum olmuyor. ben 15 güm açmadım başkası şifreyırmış acil yardım istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
murat duman - avatarı
murat duman
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #43
murat duman - avatarı
Ziyaretçi
800488fe hata sın nasıl düzeltirim kod kabul etmiyor sorular var ama net cevap yok yardım lütlen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
800488fe hatasını en çabuk ve kolay açmamı saglayınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya linke tıklayınca sadece üstte mavi bi sütün geliyor microsoft hesabı yazıyor.ben ıd ve şifreyi giriyorum hep hotmailden o ekran çıkıyor.yardım edin lütfen admin yardımcı ol.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
diğer e-posta adresime konu numarası geldi fakat herhangi bir link gelmedi, ne yapacağımı bilemiyorum, çok müzdaribim , yardımcı olursanız sevinirim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başka bir e-posta adresime hesap doğrulama ile ilgili konu numarası geldi ama, herhangi bir link gelmedi, ve ne yapacağımı bilemiyorum ve hesabımı kurtaramıyorum.. hata kodu 800488fe ,, bana yardımcı olursanız sevinirim..
sokratikrioni - avatarı
sokratikrioni
Ziyaretçi
11 Eylül 2012       Mesaj #48
sokratikrioni - avatarı
Ziyaretçi
mail adresime ulaşamıyorum. hesabınızda olağandışı etkinlikler olduğunu farkettik diyor ve doğrulamamı istiyor. doğrulamak için önüme gelen soruları yanıtlıyorum ama her defasında yeterli bulmadıklarına dair mail gönderiyorlar. parolamı sıfırladım ve yeni bir parola oluşturdum sonuç değişmedi. üye olduğum her şeyde o maili kullandım ve üstelik şifrelerim de kayıtlı Msn Confused biri bunu çözerse duacısı olacağım ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn adresine giremiyorum napmam lazim yardimci olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı