Arama

Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy sevgili olabilirler mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 42.377 Cevap: 68
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
EVET NEDEN OLMASIN BİKERE ÇOK YAKIŞIYOLAR BÖYLE BİR ŞEY OLSA ZATEN ÇOK TUTULURLAR ÇÜNKÜ İKİSİNİNDE ORTAK HAYRANLARI VAR BENDE DAHİL BÖYLE BİR ŞEYİN OLMASINI ÇOK İSTİYOLAR AMA ÇAĞATAY'IN TİPSİZ BİR SEVGİLİSİ VAR 33 YAŞINDA MERYEM ADINDA HAZALINDA VAR CAHİT BAHA PARS ADINDA ODA 38 YAŞINDA NİYE İKİSİDE KENDİLERİNDEN YAŞÇA BAYA BİR BÜYÜK İNSANLARLA SEVGİLİ OLUYO KESİN İKİSİNİN DE SEVGİLİSİ PARALARI İÇİN BİRLİKTE OLUYOLARDIR NİYE DURUP DURURKEN KENDİLERİNDEN KÜÇÜK KİŞİLERLE SEVGİLİ OLSUNLAR Kİ MESELA CAHİT BAHA PARS İŞ BULAMIYO ONA HEP HAZAL İŞ BULUYOMUŞ ZATEN ÇAĞATAYIN SEVGİLİSİNİN İŞİ YOK AKLI SIRA HAYATINI YAŞICAK HERKEZİ KANDIRABİLİRLER AMA BİZLERİ KANDIRAMAZLAR İŞŞALLAH HAZLLA ÇAĞATAY SEVGİLİ OLURLAR HEM YAŞLARIDA AYNI VE SET ARKASINDA ÇOK İYİ ANLAŞIYOLAR HAZAL ÇAĞATAYA YARDIM EDİYO AMA ÇAĞATAY HAZALLA ÇOK UĞRAŞIYO ACABA NİYE İKİSİNİNDE SEVGİLİSİ KISKANMIYO BEN OLSAN ÇOK KISKANIRDIM ÇOK YAKIN DURUYOLAR HER DAKKA BERABERLER AMA BUNU HERKESE SÖYLİYİNCE ONLARIN İŞLERİ BU KISKANMAMALARI DOĞAL DİYOLAR BÖYLE DÜŞÜNEN SADECE BENMİYİM.........
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence olurlar cunki cagatay ulusoy magazinde soyledi ki hazalin sevgilisi olsa bile hazal bence sevgilisinden ayrilacak dedi ondan sonra hazal benden baska hic kimsenin olmayacak dedi magazainc sordu neden cagatay dedi ki buu yakin zamalarda goruceksiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bençede olabilirler çünkü birbirleriyle uyumlu ben yakıştırıyorum olsunlar yani sevinirim çünkü çok yakışıyorlar yani.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen çok yakışıyorlar
meryem nur - avatarı
meryem nur
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #15
meryem nur - avatarı
Ziyaretçi
çağatay ulusoy un sewgilisinin adı nedirMsn GrinMsn HappyMsn WinkMsn TongueMsn Sarcastic
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emir feriha nolursun evlenin ben gülistan size hayranım nolur herkes istiyor ikininizi birbirine yakıştırıyorum işalah ilerde evlenirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence çok yakışıyorlar ikisinin sevgili olmasını cok isterdim ekranlarda dahi onları yan yana görmek beni cok mutlu ediyor ama iddalara göre kendinden 15 yaş büyük ve çirkin bir bayanla olması beni ve eminim tüm hayranları rahatsız ediyordur...
Candy_Girl - avatarı
Candy_Girl
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #18
Candy_Girl - avatarı
Ziyaretçi
Bildiklerime göre Çağatay Ulusoy böle bir şeyin olamayacağını belirtmiş.Onlar birbirlerini rol arkadaşı olarak görüyorlar duyduğum kadarıyla.Ama ne yalan söyleyim çok yakışıyorlar Msn Rose
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence Hazal Kaya ile çok yakışıyorlar Umarım sevgili olurlar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE KESİNLİKLE EWLENEMEZLER YANİ BEN VE HAYRANLARI BÖLE BİŞEYE İZİN VERMEYİZ!.........TMM MI?