Arama

Seyahat acentası nasıl açılır?

Güncelleme: 28 Kasım 2011 Gösterim: 4.108 Cevap: 0
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar bende seyahat acentası acmak istiyorum trabzondayım yaklasık 100 tl param var ilk hetap da ucak bilet satısı otobüs bilet satısı rent a car ve ege akdeniz bolgesine tatil satmayı düsünüyorum.İyi bir acenta ile anlasabilirsem paket tur denilen sekilde satmayı istiyorum yada kendim otellerle görüsüp maliyetimin üzerine biraz koyup satabilirim diye düsünüyorum eger olur da işler güzel giderse anadolu turları yapmayı düsünüyorum okullara..cannakkale efes antalya mugla gibi yerlere gotürmek istiyorum.Hem aileler için hem oggrenciler tranzonda bunu yapan 1 tane acenta var bildigim babam ogretmen benim bir cok okulda tanıdıkları var bu işler nasıl yürüyo bilmem ama tahminimce okulu ayarlamak icin müdürlere bişiler yapmak gerekiyodur.anadolu turu yapmak kolay degil ve sorumluluk isteyen bi iş bunun da farkındayım ben dalyan da mugla da seyahat acentasında transfer elemanıydım hem operasyonlada ilgileniyodum takip ediyordum o kültürü karadenize de getirmek isitiyorum ALLAH izin ederse karadenizi de turistk yer haline getirmeye calısıcagım hem ülke ekonomisine hem kendi ekonomim icin Msn Happy belki hayal kuruyo diyebilirsiniz bir cogu da oyle dedi bana ama bu işi yapacagım ben ve inanıyorum ki ALLAH 'In yardımı ile de basaracagım suan 23 yasındayım seneye acmayı düsünüyorum onerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum tesekkür ederim...
Sponsorlu Bağlantılar