Arama

Silahın savaştaki önemi nedir?

Güncelleme: 4 Mart 2014 Gösterim: 9.513 Cevap: 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
silahın savaştaki önemi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yarım saate kadar cevap istiyorum acil
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]savasta silahin onemi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum bu bilgiyi alamazsam 23 nisana katılayamcağım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle size kavramları açıklayayım savaş devletlerin diplomatik ilişkilerini keserek giriştikleri silahlı mücadeleye denir dikat edin savaşın en önemli unsuru silah olduğu belirtiliyor silah ise saldırmak veya savunmak amacıyla kullanılan araca denir savaşta en önemli iki madde saldırmak ve savunmaktır bu iki maddede silahta olduğuna göre savaşta en önemli araç silahtır dünyadaki savaşların galibi her zaman cephaneliği iyi olanlardı silah bütçesi iyi olanlar üstün tutulur dünyada. bir kere savaşa akılları ile nasıl çıkılır çok merak ediyorum dünyadaki savaşlar silahlar ile olur silah olmadan savaşa çıkmak bir saçmalıktır peki türkiyedeki insanların askerlik vakti geldiğinde akılları ile ayrımcılık yapıldığı görülmüşmüdür tabikide hayır insanın eğer bir engeli yoksa askere gider ve aynı zamanda insanlar ülkemizi korurken ellerinde silahlar oluyor bir insan ülkesini aklı ile koruyabilirmi tabikide hayır gelelim dünyadaki savaşlara israilin filistine düzenlediği zulümlerin sebebi nedir tek bir sebebi var israilin silahlandırması çoktu fakat filistinin silahlandırması hiç denecek kadar azı israil silahlandırmasını kullandı ve saldırıya geçti fakat filistin silahlandırması olmadığından ne kendini koruyabildi nede saldırıya geçebildi bu örnektende anlaşıldığı gibi savaşta en önemli unsur silahdır beni dinlediğiniz için teşekkür ederim!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
savaşta
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Savaşta silah neden önemlidir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

lütfen yarım saate kadar cevap istiyorum acil

savaşta asla ve asla cesaret önemlidir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
silah önemlidir cesaratin var ama elind ehiçbir şey yok dövüşerekmi koruycan ülkeyi ben sana silahla vursam ölürsün
merhaba - avatarı
merhaba
Ziyaretçi
28 Şubat 2014       Mesaj #9
merhaba - avatarı
Ziyaretçi
savaşta silah daha önemlidir çünkü tamam cesaretın var deyelim düşman karşına çıktı sende ne silah ne taş ne sopa var... hokus pokus diyip mi düşmanı yeniceksin tabikide silah la düşmanı yeneceksin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence silah önemlidir çünkü günümüzdeki silahlar çok donanımlı ayrıca bir savaşın en önemli unsuru silahtır