Arama

Sporcu mu olmalıyım yoksa okumalı mıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Mayıs 2012 Gösterim: 1.957 Cevap: 7
Brucc lee - avatarı
Brucc lee
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #1
Brucc lee - avatarı
Ziyaretçi
sporcu olmak mı yoksa okumak mı? ya arkadaşlar yardım edin futbol basketbol voleybol gibi sporculardan mı olmak yoksa okumak mı daha güzel? kararsızım.Msn Thinking
EN İYİ CEVABI handeber4 verdi
Sporcular kariyerlerine yeni başladıklarında yetenekleri henüz keşfedilemedikleri için pek para kazanamazlar. Ancak bir şekilde birileri veya bir takım tarafından keşfedilirlerse -ki bu sizin yeteneğizle ve biraz da şansınızla alakalıdır- günümüz futbolcuları, voleybolcuları, basketbolcuları gibi büyük miktarda para kazanabilirler. Okuduğunuz zaman ise, yine iş bulma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ancak aynı sporda da olduğu gibi alanınızda gösterdiğimiz özverili çalışma ile mesleğinizde zirve noktalarına ulaşabilirsiniz. Bu kadar paranın üzerinde durmama rağmen, asıl olan mesleğinizi severek yapmanızdır. Zaten işinizi severek yapıyorsanız başarı da, para da beraberinde gelir. Bu yüzden buna en iyi karar verecek olan sizsiniz. Hangisine daha çok ilginiz varsa, hangisini daha çok severek yapacaksanız ona yönelmelisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
handeber4 - avatarı
handeber4
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #2
handeber4 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sporcular kariyerlerine yeni başladıklarında yetenekleri henüz keşfedilemedikleri için pek para kazanamazlar. Ancak bir şekilde birileri veya bir takım tarafından keşfedilirlerse -ki bu sizin yeteneğizle ve biraz da şansınızla alakalıdır- günümüz futbolcuları, voleybolcuları, basketbolcuları gibi büyük miktarda para kazanabilirler. Okuduğunuz zaman ise, yine iş bulma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ancak aynı sporda da olduğu gibi alanınızda gösterdiğimiz özverili çalışma ile mesleğinizde zirve noktalarına ulaşabilirsiniz. Bu kadar paranın üzerinde durmama rağmen, asıl olan mesleğinizi severek yapmanızdır. Zaten işinizi severek yapıyorsanız başarı da, para da beraberinde gelir. Bu yüzden buna en iyi karar verecek olan sizsiniz. Hangisine daha çok ilginiz varsa, hangisini daha çok severek yapacaksanız ona yönelmelisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence oku ama bir yandanda spor yapabilirsinnn. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
zor olmucaksa her ikisinide yap.olmucak diye birsey yok..zor gelecekse düşün hangi alanda daha başarılıyssan onu yap
ThePiyanist - avatarı
ThePiyanist
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #5
ThePiyanist - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bunu direk eğlenceye göre karar vermek yanlış olacaktır .yeteneğin hangisiyse ona yönelmen lazım.Msn CoolMsn Cool
Brucc lee - avatarı
Brucc lee
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #6
Brucc lee - avatarı
Ziyaretçi
ne bilim yaş 16 ama 3-4 senedir futbol oynadım sonra bıraktım kararsızım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okumadan sporcu olamazsın *-*
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende 5 sene futbola gittim 10 yaşında başladım 15 yaşında braktım bende kararsızım ama kimileri 15 yaşında başlıyo ben 10 yaşında başladım 15 yaşında bıraktım çok olmak istiyorum ama bide ameliyatlıyım bazen diyorum iyikide olmamışım bazende diyorum ki acaba devam edim mi yoksa biraktımda iyimi yaptım ama ameliyatlıyım işte idmandan sonra herkes atletini değiştiriyor ben çıkaramıyorum neden çünki ameliyatlı yerim gözükmesin diye o yuzden biraktim (banada yardım edin ) Msn Sad