Arama

Psikolojik sorunlarım var, bunları nasıl çözebilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 31 Ekim 2015 Gösterim: 4.025 Cevap: 13
tuğba - avatarı
tuğba
Ziyaretçi
3 Eylül 2014       Mesaj #11
tuğba - avatarı
Ziyaretçi
Benim babam asker . 1 ay önce istanbuldan mersine geldik (tayin olduk). Babam Batmanda çalışıyordu, bizde İstanbulda kalmak zorunda kaldık . 2 sene babamı 4 ay da bir görüyorduk. Neyseki bu ayrılık bitti ve Mersin e tayin olduk ama bir sıkıntı var . Ben şuanda 8. Sınıfa geçmiş bulunuyorum yani seneye mersin içinde bir liseye gitmem gerek . Evimize yakın yerde ki liseler çok kötü oyüzden evimizden uzak bir yerde okumam lazım . Ailem beni tek başıma göndermek istemiyor . Yani yine ev taşımamız lazım ama ben bunu istemiyorum çünkü babam evimizin olduğu yerde 1 yıl daha kalması gerekiyormuş (asker olduğu)için ve ben kendimi çok suçlu hissediyorum (benim kardeşim daha 9 yaşında ona tekrar baba özlemi çektirmek istemiyorum)babamda hep 14 yaşındaki bir kızı ben uzağa göndermem diyor ne yapmam gerek sizce.
Sponsorlu Bağlantılar
scottınbetası - avatarı
scottınbetası
Ziyaretçi
30 Ekim 2015       Mesaj #12
scottınbetası - avatarı
Ziyaretçi
Ben 15 yaşındayım evet küçüğüm ama benim sorunlarım var küçüklüğümden beri (5-6 yaşımdan beri) sinir krizleri geçiriyorum yani sinirlenince dışardan belli olmuyo ama beynim benimle savaşa giriyo resmen kendime zarar vermedende rahatlayamıyorum Msn DisappointedMsn Dunno arkadaşım yok daha önce yakın oldu ama onlar hep bana kazık attı sevdiğim biride yok kısacası "ben bunun için iyi olmalıyım" diyebileceğim kimse yok idolum var ama istediğim zaman göremiceğim biri için dayanak kuramıyorum ama onu ailemden çok seviyorum şimdi ergenlik diyeceksiniz ama ben yaşıtlarımdan daha olgun düşünüyorum gerçekten bu ergenlik değil Msn Dunno herneyse kendime zarar vermeden rahatlayamıyordum bi ara nerdeyse sadomazoşist olma yolundaydım ağlayamıyordumda sonra my mad fat diary dizisini izledim ordaki kız günlük tutuyodu bende içimdekileri dökerim diye günlük gibi bir şey tuttum sonra onu annem okumuş ve bana çok kötü bi şey yapmışım gibi her hatamda günlükte onu sevmediğimi beni tersledikleri yazdığımı söyleyip bağırdı gerçekten kendime zarar vermeyi bırakmışım o günlüğü yazmaya başladığımda ama annem okuyunca bırakmak zorunda kaldım ailem gerçekten üstüme geliyo anneme normal tonda konuşsam bile beni tersliyo babam benle dalga geçiyo neden anlamadım bu aralar çok sulu göz olmaya başladım en ufak şeyde bile gözlerim doluyo ağlamak istemiyorum çünkü annem ne oldu diye soruyo sonra gene aynı şekilde bağıracak biliyorum "Bİ İNSAN BU KADAR ANNE BABASINI SEVMEZ YAZIKLAR OLSUN SANA" hani insanlar düşünmemek için birşeylerden kaçar ya ben yapamıyorum çok fazla düşünüyorum düşünmekten nefret ediyorum annemden doğum günü hediyesi sadece psikoloğa gitmek istemiştim ama o psikoloğu merak ettiğim için istediğimi sandı yemin ederim merak etmiyorum ama lütfen bu şey nedir yardım edin.Msn SadMsn EmbarrassedMsn Sleepy
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
30 Ekim 2015       Mesaj #13
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
scottınbetası adlı kullanıcıdan alıntı

Ben 15 yaşındayım evet küçüğüm ama benim sorunlarım var küçüklüğümden beri (5-6 yaşımdan beri) sinir krizleri geçiriyorum yani sinirlenince dışardan belli olmuyo ama beynim benimle savaşa giriyo resmen kendime zarar vermedende rahatlayamıyorum Msn DisappointedMsn Dunno arkadaşım yok daha önce yakın oldu ama onlar hep bana kazık attı sevdiğim biride yok kısacası "ben bunun için iyi olmalıyım" diyebileceğim kimse yok idolum var ama istediğim zaman göremiceğim biri için dayanak kuramıyorum ama onu ailemden çok seviyorum şimdi ergenlik diyeceksiniz ama ben yaşıtlarımdan daha olgun düşünüyorum gerçekten bu ergenlik değil Msn Dunno herneyse kendime zarar vermeden rahatlayamıyordum bi ara nerdeyse sadomazoşist olma yolundaydım ağlayamıyordumda sonra my mad fat diary dizisini izledim ordaki kız günlük tutuyodu bende içimdekileri dökerim diye günlük gibi bir şey tuttum sonra onu annem okumuş ve bana çok kötü bi şey yapmışım gibi her hatamda günlükte onu sevmediğimi beni tersledikleri yazdığımı söyleyip bağırdı gerçekten kendime zarar vermeyi bırakmışım o günlüğü yazmaya başladığımda ama annem okuyunca bırakmak zorunda kaldım ailem gerçekten üstüme geliyo anneme normal tonda konuşsam bile beni tersliyo babam benle dalga geçiyo neden anlamadım bu aralar çok sulu göz olmaya başladım en ufak şeyde bile gözlerim doluyo ağlamak istemiyorum çünkü annem ne oldu diye soruyo sonra gene aynı şekilde bağıracak biliyorum "Bİ İNSAN BU KADAR ANNE BABASINI SEVMEZ YAZIKLAR OLSUN SANA" hani insanlar düşünmemek için birşeylerden kaçar ya ben yapamıyorum çok fazla düşünüyorum düşünmekten nefret ediyorum annemden doğum günü hediyesi sadece psikoloğa gitmek istemiştim ama o psikoloğu merak ettiğim için istediğimi sandı yemin ederim merak etmiyorum ama lütfen bu şey nedir yardım edin.Msn SadMsn EmbarrassedMsn Sleepy

Henüz daha çok gençsiniz. Herşeyi kafa takmamaya çalışın. Aileniz sizi doktora götürmeye ikna olmuyorsa okulunuzda öğrentmenleriniz ile bu durumu paylaşmayı deneyin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
iclal - avatarı
iclal
Ziyaretçi
31 Ekim 2015       Mesaj #14
iclal - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;23 ailenle konuşup eğer seni anlamazlarsa pisigolağa görün pisikolojin düzelirse polise anlat oda seni yet

imhane veya yurda göndersin kendine iyi bak