Arama

Okulda nasıl dikkat çekerim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2015 Gösterim: 29.955 Cevap: 8
_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
11 Ocak 2013       Mesaj #1
Ziyaretçi
Okulda güzel olmak istiyorum bizim okulda makyaj yasak serbeste giyilmiyor nasıl güzel olurum ve nasıl dikkat çekerim.Ve özelikle erkeklerin (hoşlandıgım çocuk için)Lütfen yardım edinn.Ama dikkatçekeeyim

arkadaşım için
EN İYİ CEVABI bloom22 verdi
-En popüler şarkıcıların şarkılarını dinle (One Direction)
-Erkeklere karşı ciddi bir kişiliğin olduğunu göster ki seni rahatsız etmesinler.(birinden hoşlanıyorsan da yap!senin ciddiliğini görsün seni bırakıp gitmesin!)
Sponsorlu Bağlantılar
-Kızlar hep tarz yapar sen yapma farklı farklı renli bir kişilie sahip olduğunu görsünler
-Herkes bir şeye konsantire olur herkes onu yapar sen yap ama fazla değil başka şeylerle uğraştığını göster!
-Spor yap!
-Kötü ve zayıf yanlarını ön plana atma!
-İçine kapanma
-Kendi halinde bir kız olarak gözükme herkes çalışkanlığını başarını görsün
-Çok az ve güvendiğin kişilere sır ver
-http://populerkizlarrrr.blogcu.com/okulda-populer-olmanin-yollari-nasil-populer-olunur/9793923
-Derslerde ön plana çık ama çok değil aksi taktirde inek olursun
-Kıyafetlerinle ön plana çıkmaya çalış.
-Çeşitli aksesuarların olsun ama abartılı değil.
-Alay konusu olma
-Sesin güzelse şarkı söyle değiilse sakınn!!
-Sınıf arkadaşlarının halini hatrını sor.
-Esprili ol.
-İnsanlara hakettikleri kadar değer ver.
-gülümsemeyi unutma!
-Dudaklarına nemlendirici sür veya biraz parlatıcı...
-Yapmacık olma!
-Kötü olma
-Popüler olmayanlarla sık olmasa da nadiren konuş ilgi göster(bu senin iyi kalpliliğini gösterir seni seven erkek sana bir kez daha aşık olur)
-https://www.msxlabs.org/forum/blogs/blog31017-populer-ol.html
-Çok koyu renk giyme renkli ol...

BUNLARIN HEPSİNİ KENDİM YAZDIM BENDE İŞE YARIYOR BAKALIM SENDE OLUR MU?

plangue_ - avatarı
plangue_
Ziyaretçi
14 Ocak 2013       Mesaj #2
plangue_ - avatarı
Ziyaretçi
doğal davran makyaj yasaksa bile doğal makyaj yap abartıya kaçmaa sade giyin dikkat çeken giysiler erkeklerin hoşuna gitmezz hiç kimseye bakmıomuş gibi davran o seni fark edecektirr benim kendimi ona fark ettirdiğim gibi...
Sponsorlu Bağlantılar
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
14 Ocak 2013       Mesaj #3
Ziyaretçi
Hiç cevap yokmu..
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
14 Ocak 2013       Mesaj #4
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
Azıcık sür anlaşılmasın Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak hiç doğal olma etekliyse okulun kısalta bildiğin kadar kısalt biraz onla konuşmaya çalış biraz dikkatini çek takıldığın kişileere dikkat et sen onu görüm beğendiysen o seni çoktan görmüştü Msn Happy)
bloom22 - avatarı
bloom22
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2013       Mesaj #6
bloom22 - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
-En popüler şarkıcıların şarkılarını dinle (One Direction)
-Erkeklere karşı ciddi bir kişiliğin olduğunu göster ki seni rahatsız etmesinler.(birinden hoşlanıyorsan da yap!senin ciddiliğini görsün seni bırakıp gitmesin!)
-Kızlar hep tarz yapar sen yapma farklı farklı renli bir kişilie sahip olduğunu görsünler
-Herkes bir şeye konsantire olur herkes onu yapar sen yap ama fazla değil başka şeylerle uğraştığını göster!
-Spor yap!
-Kötü ve zayıf yanlarını ön plana atma!
-İçine kapanma
-Kendi halinde bir kız olarak gözükme herkes çalışkanlığını başarını görsün
-Çok az ve güvendiğin kişilere sır ver
-http://populerkizlarrrr.blogcu.com/okulda-populer-olmanin-yollari-nasil-populer-olunur/9793923
-Derslerde ön plana çık ama çok değil aksi taktirde inek olursun
-Kıyafetlerinle ön plana çıkmaya çalış.
-Çeşitli aksesuarların olsun ama abartılı değil.
-Alay konusu olma
-Sesin güzelse şarkı söyle değiilse sakınn!!
-Sınıf arkadaşlarının halini hatrını sor.
-Esprili ol.
-İnsanlara hakettikleri kadar değer ver.
-gülümsemeyi unutma!
-Dudaklarına nemlendirici sür veya biraz parlatıcı...
-Yapmacık olma!
-Kötü olma
-Popüler olmayanlarla sık olmasa da nadiren konuş ilgi göster(bu senin iyi kalpliliğini gösterir seni seven erkek sana bir kez daha aşık olur)
-https://www.msxlabs.org/forum/blogs/blog31017-populer-ol.html
-Çok koyu renk giyme renkli ol...

BUNLARIN HEPSİNİ KENDİM YAZDIM BENDE İŞE YARIYOR BAKALIM SENDE OLUR MU?
Hayat fırtına demek değil, fırtınanın altında dans öğrenmektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer açıksan saçlarını havalı yada dalgalı yapmalısın ben erkek olduğum için sevgilimden böyle beklerim birde ben üniversite öğrencisiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sen sen ol doğak makyaj ve açık saça ol erkekler açık ve uzun saç severler ; )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar ben kardelen anladim ki konu su bir erkeği kendime nasil asik ederim ama cevap çok basit beni iyi dinleyin
1 mutlaka lip balm sürmeli dudaklarına iyi bakmalisin bu yüzden de soğuk havalarda dudaklarini nemlendir
2 belli olmayan bir renkte makyaj yap mesela cilt rengine uygun bir far sur ve de lip balm sur dudaklarına uysun son olarak kapatici veya fondoten kullan cilt tonuna uymali
3 sivilcelerini yok et sivilceler herkesi cirkinlestirir internette bulunan doğal yöntemleri kulanin mesela bal surmek bal bütün sivilceleri yok ediyormuş bu super durur
4 mutlaka erken yatip erken kalk nedeni çok basit göz altlarimizda morluk görmek istemeyiz değil mi ve de okula uykulu gitmemeliyiz bu çok önemli sizi tembel bilmemeli
5 ona nelerden hoslandigini sorun veya gozlemleyin bu sayede tatli veya ciddi bir kiz olabiliriz onun hoslandigi hareketler mutlaka dikkatini ceker
6 derslerinize mutlaka calisin bu onu size ceker yani caliskan biri sevilmez mi tabii sevilir mesela ben evet sinifta ders dinlerken uyumayalim bu onu ve baskalarini da etkiler
7 ders de çok konusmayin öğretmenden azar isitirsen onun gözünden dusersin bunu asla unutma ders de konusmadigin super bir etkileme yöntemidir
8 onunla çok iilgilenen kendini özel hissetmesi yani şöyle ona selam nasilsin fln diyin onunla baslangic konusmaniz boyle olsun şöyle olmanin hey naber bu gün supersin boyle konuşmak olmaz eger iyi değilim sen nasilsin derse ya peki ben seni daha çok uzmeyeyim diyin mutlaka yok öyle deme der
9 ona mutlaka her gün eger oglenciyseniz tunaydin demelisiniz eğer sabahciysaniz gunaydin demelisiniz mutlaka sanada gunaydin diyecektir
10 okulda sserbest giyinilmiyorsa eteğini kivir ve ya kisalt ama bacakların Acik olsun eğer yasaksa mutlaka uzun çoraplar giyin yanidize yakin çoraplar
11 hhep güler yüzlü ol hic surat asma bu kimseye yakismaz daima pozitif olacaksin negatifsen duzeltmelisin belki seni bu yyuzden sevmemisti neyse hep güler yüzlü ol diyelim
12 evet en önemli maddelerden biri yardim sever ol bu onun gözünde melekmissiniz gibi gorunwcektir hele hele onun cani sıkkin olduğunda mutlaka yaninda ol
13 konuşma tarzi çok oönemli yani şöyle selam nasilsib o iyiyim sen nasilsin ben biraz kötüyüm o demeli ki neden sende bir bahane bul niye mi çünkü konuşma muhakkak konuşma uzar
Daha fazlasini isterseniz..... Hemencecik sonra sizlere anlatirim