Arama

Bulmuş olduğum muskayı yaktım, bana karşı büyü etkisi yapar mı?

Güncelleme: 26 Eylül 2013 Gösterim: 3.812 Cevap: 3
muzo03 - avatarı
muzo03
Ziyaretçi
17 Mayıs 2013       Mesaj #1
muzo03 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bugün arkadaşı beklerken yerde üçgen şeklinde ambalajlanmış bir muska gördüm .
muskayı günah olmasın diye yerden aldım.üzerinde ''tak''yazıyordu Msn Surprised bende onun bir dua muskası olmadığını anladım.içini açtım (öyle bir paketlenmiştiki açmak çok zordu). içinde el ile yazılmış arapça kelimeler vardı.hemen bir abiye sordum bu nedir diye çünki korktum büyü falan olur diye.oda bana bilgi vermeden bunu yak dedi.bende yaktım.yaktığımda etrafa acayip bir tütsü kokusu yayıldı.peki bu benim bulduğum şey büyümü yoksa ben büyüye falanmı bulaştım cvp verirseniz sevinirim Msn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
24 Eylül 2013       Mesaj #2
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
muzo03 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar bugün arkadaşı beklerken yerde üçgen şeklinde ambalajlanmış bir muska gördüm .
muskayı günah olmasın diye yerden aldım.üzerinde ''tak''yazıyordu Msn Surprised bende onun bir dua muskası olmadığını anladım.içini açtım (öyle bir paketlenmiştiki açmak çok zordu). içinde el ile yazılmış arapça kelimeler vardı.hemen bir abiye sordum bu nedir diye çünki korktum büyü falan olur diye.oda bana bilgi vermeden bunu yak dedi.bende yaktım.yaktığımda etrafa acayip bir tütsü kokusu yayıldı.peki bu benim bulduğum şey büyümü yoksa ben büyüye falanmı bulaştım cvp verirseniz sevinirim Msn HappyMsn Happy

Büyü Etkisi Yapmaz. Doğru Olanı Yapmışsın.
Sponsorlu Bağlantılar
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
26 Eylül 2013       Mesaj #3
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
Sana Okunmuş Bir Muska Olmadığı İçin Hiç Bir Şey Olmaz.
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013       Mesaj #4
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
muzo03 adlı kullanıcıdan alıntı

büyü etkisi yazılmaz belli bir amaçla yazılır ne biliyim korkmasın diye üzülmesin diye nazar için belki ama yakma taraftarı değil çünkü içinde allahın kelamları geçiyor olabilir ki genelde geçer ve bir nushası yoktur 3 tane olur biri taşınır biri suda eritilip suya içilir bu daha çok işlemesi için yapılır biride yakılıp dumanı koklatılır