Arama

Güvenilir alışveriş siteleri var mıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Mayıs 2015 Gösterim: 1.674 Cevap: 6
Enqin591 - avatarı
Enqin591
Ziyaretçi
19 Temmuz 2013       Mesaj #1
Enqin591 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar kargo,alım,satım konusunda sorun çıkarmayacak müşterileri ile ilgili çok güvenilir ve ucuz bir alışveriş sitesi biliyorsanız yazar mısınız? Msn Happy
EN İYİ CEVABI Elçin verdi
gittigidiyor.com
hepsiburada.com
Sponsorlu Bağlantılar

Elbise,takı, ayakkabı >> markafoni.com, trendyol.com

Bunlarda bir sorun çıkmıyor.
Son düzenleyen Jumong; 26 Mayıs 2015 23:48
Elçin - avatarı
Elçin
Ziyaretçi
19 Temmuz 2013       Mesaj #2
Elçin - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
gittigidiyor.com
hepsiburada.com
Sponsorlu Bağlantılar

Elbise,takı, ayakkabı >> markafoni.com, trendyol.com

Bunlarda bir sorun çıkmıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence böyle bir konu çok mantıklı, çünkü Online alışveriş siteleri çoğaldıkça güvenlik konusu çok daha önemli oluyor ve herkesin bilgilerini paylaşması çok daha kıymetli hale geliyor.
trendyol.com ve limango.com gibi siteler giyim konusunda iyi, iade edebilmek de önemli bir avantaj. gittigidiyor da arada aracı olduğu için faydalı.
Bir de bu sitelerin hepsinden farklı olarak hırdavat,ankastre,evye,kilit,kapı kolu,mobilya aksesuarı gibi ürünlerin satıldığı HIRDAVAT FIRSATI online satış sitesini de gezmenizi bir tavsiye ederim. Bu ürünler herkese her gün gereken değil ama mutlaka bir gün gerekecek olan ürünler ve ancak yapı marketlerde bulunuyor, onlarda da çok pahalı oluyor. Bence aklınızda bulunsun nasılsa bir gün lazım olur.
Bu şekildeki daha bilinmedik siteleri de paylaşırsa herkes, daha ucuza ürün alma şansımız olur, hem de güvenli bir şekilde.
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
26 Ağustos 2013       Mesaj #4
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
sitenin güvenliğide çok önemli ama herzaman gittigidyor , hepsiburada, teknosa vatan bimeksin sayfalarını denedimbir sıkıntı yok birde ödeme sayfasında adres çubuğunun yeşil renkte olup sayfanın sizi koruduğuna dikkat edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Derin ve alışveriş sitelerini merak ediyorum . Güvenli olup olmaması değil benim sorunum. Bana alışveriş siteleri öneriri misiniz ? Ben sadece LİMANGO , MARKAFONİ , HEPSİ BURADA gibi siteleri biliyorum. Arttırır mısınız ?
sicakmoda - avatarı
sicakmoda
Ziyaretçi
26 Mayıs 2015       Mesaj #6
sicakmoda - avatarı
Ziyaretçi
ben Sıcak Moda... Modanın en sıcak hali... adresli siteden alışveriş yapıyorum fakat başka güzel site varmı. Hem kullanışlı hemde basit olması beni cezbediyo şahsen. buna benzer siteler varsa bilmek isterim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
CyBeR - avatarı
CyBeR
Ziyaretçi
26 Mayıs 2015       Mesaj #7
CyBeR - avatarı
Ziyaretçi
Markafoni,trendyol,gittigidiyoe,hepsi burada (bu ikisi de alışveriş yaparken güvenilir kişilerle muhattap olduğunuzdan emin olun) bimeks,vatan vs gibi marka siteleri.