Arama

Fotoğrafları 3 boyutlu yapma programı verebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Aralık 2013 Gösterim: 1.149 Cevap: 1
metalicasxx - avatarı
metalicasxx
Ziyaretçi
30 Aralık 2013       Mesaj #1
metalicasxx - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bizim okulun fotoğraflarını çekip içinde dolaşmak istiyorum yani bunları internette gördüm. Hocamız bunu yapana para ödülü verilebileceğini söyledi. Dediğimi tam anlamadığınızı biliyorum aslında ; Ülker Sports Arena tam olarak böylede değil direk geziyorsun yürümüş gibi. Nasıl yapıcam ben bunu yardım edermisiniz? Bir programı var mı?
EN İYİ CEVABI WaRrioR verdi
Bahsettiğin şey Balık gözü ya da 360 derece video çekimi olarak adlandırılıyor bulunduğun ortamın 4 tarafını detay kaçırmadan ayrı ayrı video olarak sabit bir tripot kullanarak çekmelisin ve bu 4 videoyu fhisheye programları ile profesyonel olarak birleştirmelisin :) - maliyetli bir iştir . Emlakçılar çok kullanmaya başladı günümüzde ;) - detaylı bilgiyi 360 derece video yada resim yazarak bulabilirsin
Sponsorlu Bağlantılar
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
30 Aralık 2013       Mesaj #2
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bahsettiğin şey Balık gözü ya da 360 derece video çekimi olarak adlandırılıyor bulunduğun ortamın 4 tarafını detay kaçırmadan ayrı ayrı video olarak sabit bir tripot kullanarak çekmelisin ve bu 4 videoyu fhisheye programları ile profesyonel olarak birleştirmelisin Msn Happy - maliyetli bir iştir . Emlakçılar çok kullanmaya başladı günümüzde Msn Wink - detaylı bilgiyi 360 derece video yada resim yazarak bulabilirsin
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı