Arama

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin - Sayfa 19

Güncelleme: 10 Mart 2013 Gösterim: 2.867.842 Cevap: 273
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #181
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifresi degiştirme
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2010       Mesaj #182
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben değiştirmek istiyorum ama gizli soru istiyor onuda unuttum ne yapmam gerekiyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2010       Mesaj #183
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremi değiştirmek istiyorum
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
4 Kasım 2010       Mesaj #184
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn şifresi degiştirme

Alıntı

şifremi değiştirmek istiyorum

MSN Şifre Değiştirme - MSN Şifrenizi Değiştirin

!! Dikkat !!

Messenger Şifrenizi Periyodik olarak Değiştirmenizi Güvenliğiniz için Öneriyoruz!

Messenger Şifresi değiştirme sık olarak yapılması gereken zahmetsiz ve kolay bir iştir.
Yapmanız gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır:

1- Hotmail.com'a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriyoruz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

msn sifre degistirme 1

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.
msn sifre degistirme 2

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Paralo Sıfırla menüsünün altında yer alan Parola Değiştir
msn sifre degistirme 3

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyerek şifremizi böylelikle değiştirmiş oluyoruz.
msn sifre degistirme 4

Her ne kadar bu anlatılanlar kolay gibi gözüksede MSN'in 7'den 70'e kullandığını unutmadan yorum yapalım.

Geçmiş olsun....

Güncelleme:
putonunu tıklıyoruz. Önemli: Windows Live Hesap sayfasındaki bölümler düzgün bir şekilde yüklenmiyor, "Yükleniyor..." yazısı sürekli orada kalıyorsa Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı programla aynı sayfaya ulaşmayı deneyin. Birçok Internet Explorer kullanıcısı bu hatayla karşılaşıyor.

Yetkili eklemesi

Alıntı:
Kişisel bilgilerinizin korunmasını kolaylaştırmak için parolanızı sık sık değiştirmelisiniz.

Parolanızı değiştirmek için:
1.Hesap özeti sayfanızda Windows Live ID’nizle (Windows Live Hotmail ve Windows Live Messenger gibi Windows Live programları ve hizmetlerinde; Xbox LIVE, MSN ve Office Live gibi Microsoft hizmetlerinde oturum açarken kullandığınız e-posta adresi ve parola;.) oturum açın. .
2.Parola sıfırlama bilgisi altında, Parolanın yanındaki ‘Değiştir’i tıklayın.
3.Windows Live ID alanındaki e-posta adresinin doğruluğunu kontrol edin Eski parola kutusuna halen kullandığınız parolanızı yazın.
· Parola güvenlik düzeyi ölçücüsü, parolanızın sağlam bir parola olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.
4.Yeni bir parola girin ve tekrar girerek onaylayın.
5.İsteğe bağlı:Ek güvenlik için parolanızın süresini 72 günde bir dolacak şekilde ayarlayabilirsiniz.Parolamın süresi 72 günde bir sona ersin onay kutusunu tıklayın ve Kaydet'i tıklayın.
· Bazı hizmetler parolanızı 72 günde bir değiştirmenizi gerektirmektedir.Bu hizmetlerden birini kullanıyorsanız, parola süresinin otomatik sona ermesi zaten ayarlanmış olabilir ve değiştirilemez.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
5 Kasım 2010       Mesaj #185
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Kişisel bilgilerinizin korunmasını kolaylaştırmak için parolanızı sık sık değiştirmelisiniz.

1.Hesap özeti sayfanızda Windows Live ID’nizle (Windows Live Hotmail ve Windows Live Messenger gibi Windows Live programları ve hizmetlerinde; Xbox LIVE, MSN ve Office Live gibi Microsoft hizmetlerinde oturum açarken kullandığınız e-posta adresi ve parola;.) oturum açın. .
3.Windows Live ID alanındaki e-posta adresinin doğruluğunu kontrol edin Eski parola kutusuna halen kullandığınız parolanızı yazın.
· Parola güvenlik düzeyi ölçücüsü, parolanızın sağlam bir parola olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.
5.İsteğe bağlı:Ek güvenlik için parolanızın süresini 72 günde bir dolacak şekilde ayarlayabilirsiniz.Parolamın süresi 72 günde bir sona ersin onay kutusunu tıklayın ve Kaydet'i tıklayın.
· Bazı hizmetler parolanızı 72 günde bir değiştirmenizi gerektirmektedir.Bu hizmetlerden birini kullanıyorsanız, parola süresinin otomatik sona ermesi zaten ayarlanmış olabilir ve değiştirilemez.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2010       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremi nasıl değiştiririm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #187
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ŞİFREMİ BİLİYORUM AMA BAŞKASIDA BİLİYO O KİŞİNİN GİRMEMESİ İÇİN ŞİFREMİ DEĞİSTİRMEK İSTİYORUM AMA GİZLİ SORUYU HATIRLAMIYORUM NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM ŞİFREMİ BAŞKA TÜRLÜ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya gizli soru ilede şifre değişmiyor eskiden değişiyordu sımdı parolamı unuttum dedıkten sonra dırek maıl adresıne maıl gonderıolar ya parolamı unutmusum nasıl maıl adresıme gırıcem ne kadar sacma bısı bu ya.. gızlı sorumu bılıyorum ama sıfremı degıstıremıyorum bılen arkadaslar varsa yardımcı olurmusunuz ?
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
11 Kasım 2010       Mesaj #189
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

ŞİFREMİ BİLİYORUM AMA BAŞKASIDA BİLİYO O KİŞİNİN GİRMEMESİ İÇİN ŞİFREMİ DEĞİSTİRMEK İSTİYORUM AMA GİZLİ SORUYU HATIRLAMIYORUM NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM ŞİFREMİ BAŞKA TÜRLÜ???

MSN Şifre Değiştirme - MSN Şifrenizi Değiştirin

!! Dikkat !!

Messenger Şifrenizi Periyodik olarak Değiştirmenizi Güvenliğiniz için Öneriyoruz!

Messenger Şifresi değiştirme sık olarak yapılması gereken zahmetsiz ve kolay bir iştir.
Yapmanız gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır:

1- Hotmail.com'a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriyoruz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

msn sifre degistirme 1

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.
msn sifre degistirme 2

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Paralo Sıfırla menüsünün altında yer alan Parola Değiştir
msn sifre degistirme 3

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyerek şifremizi böylelikle değiştirmiş oluyoruz.
msn sifre degistirme 4

Her ne kadar bu anlatılanlar kolay gibi gözüksede MSN'in 7'den 70'e kullandığını unutmadan yorum yapalım.

Geçmiş olsun....

Güncelleme:
putonunu tıklıyoruz. Önemli: Windows Live Hesap sayfasındaki bölümler düzgün bir şekilde yüklenmiyor, "Yükleniyor..." yazısı sürekli orada kalıyorsa Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı programla aynı sayfaya ulaşmayı deneyin. Birçok Internet Explorer kullanıcısı bu hatayla karşılaşıyor.

Yetkili eklemesi

Alıntı:

"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim adım mert şifremi değiştirmak için size başvurdum bunun için şifremi nasıl değiştirmeyi bilmiyorum bana söyler misiniz?
Son düzenleyen _Yağmur_; 20 Eylül 2011 13:03 Sebep: başlıkta bulunan içerik silindi