Arama

MSN - WebCam'de Farklı Görüntü İzletme - Sayfa 2

Güncelleme: 29 Temmuz 2011 Gösterim: 236.789 Cevap: 86
eminemm - avatarı
eminemm
Ziyaretçi
2 Ağustos 2006       Mesaj #11
eminemm - avatarı
Ziyaretçi
sadece resim konuluo ama video koyamıorum acaba msn 7.5mi yüklenmesi lazım?
Sponsorlu Bağlantılar
ekimci17 - avatarı
ekimci17
Ziyaretçi
4 Ağustos 2006       Mesaj #12
ekimci17 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben kurdum msn de ayarlarda da göremedim birde bana şu uyarıyı veriyor

Sponsorlu Bağlantılar
ghfgkhvjc8

atif - avatarı
atif
Ziyaretçi
14 Eylül 2006       Mesaj #13
atif - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
FERHAT adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Nerd kardeş bu çok hoş bir şeye benziyor indirdim ama filmi açtığımda karşıtaraf görmüyor programdan açıyorum open file den

ama olmuyor

videonun karşı tarafı izleyebilmesi için splitcam den open file dan veya video seçeneğinden neyı izletmek istiyosan o dosyayı aç
sonra msnde araçlar ses ve görüntü kurulumunda kamera ayarlarında split cam in seçili olması gerekir.kameran msn de split cam olarak ayarlı ise ve splitcam açık ise msn de görüşürken video isteği linkini gönder kabul edince karşı taraf ,kesinlikle çalışır...
yemin - avatarı
yemin
Ziyaretçi
21 Eylül 2006       Mesaj #14
yemin - avatarı
Ziyaretçi
resımlerle anlattım dıyorsun ama resımler sanırım gorunmuyor yada bıraz korluk basladı resımlerıde dueltırsen sevınırız dımı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2006       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ilk Mesaj'a Resimli Anlatim Eklendi. SplitCam'i ilk Mesaj'daki Link'ten indirin ve kurun.
kutlas - avatarı
kutlas
Ziyaretçi
10 Kasım 2006       Mesaj #16
kutlas - avatarı
Ziyaretçi
bu program format atarken bile sorun çıkarıyo format atmadan da silinmiyor neden???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2006       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kutlas adlı kullanıcıdan alıntı

bu program format atarken bile sorun çıkarıyo format atmadan da silinmiyor neden???

Denetim Masasi > Program Ekle/Kaldir'dan sorunsuz kaldirabilirsiniz. Format atmaniza gerek yok.
italyatalanta - avatarı
italyatalanta
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #18
italyatalanta - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ekimci17 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben kurdum msn de ayarlarda da göremedim birde bana şu uyarıyı veriyor

ghfgkhvjc8

EVET BU ARKADAŞIMIZIN SORUNUNUN AYNISI OLUYOR BENDEDE...RESİM GÖSTEREBİLİYORUM ANCAK NORMAL WİNAMPTA MEDİA PLYERDA İZLEDİĞİM VİDEOLARI VİDEO SEÇ EKRANINDA GÖSTERMİYOR...ANCAK ALL FİLES I İŞARETLEDİĞİM ZAMAN GÖRÜYO...SEÇTİĞİMDE İSE YİNE GÖSTERMİYO BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR ARKADAŞLAR BU PROGRAM ÇOK LAZIM BANA LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN
kanpai - avatarı
kanpai
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #19
kanpai - avatarı
Ziyaretçi
yoktw7

Bende ayarlarda bu seçenek gözükmüyor.Program yüklü.Pc yi programı yükledikten sonra kapatıp açtım.Normalde kameram yok o yüzden mi kullanamıyorum yoksa msn nin 7.5 versiyonundan daha yükseğini mi yüklemem gerekiyor? Msn de splitcam'ı nasıl ayarlayacağım?
berdal - avatarı
berdal
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #20
berdal - avatarı
Ziyaretçi
lololılılı