Arama

Cep İçin Windows Live Messenger - Cepte MSN (WLM Mobile) - Sayfa 10

Güncelleme: 25 Haziran 2013 Gösterim: 1.117.729 Cevap: 379
masalperisi - avatarı
masalperisi
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #91
masalperisi - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben N73 telefonuma bi türlü yükleyemedim WLM Mobile 544'de sadece telefonumun markası ve deniyorum ama sertifika terihi geçmiş diyor?? bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum ama hiçbi şekilde yükleyemedimMsn Happy bu konuda fazlaca bilgisizimde şimdiden teşekkürler Msn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
masalperisi - avatarı
masalperisi
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #92
masalperisi - avatarı
Ziyaretçi
kendi kendine halloldu tekrar burdaki dosyadan denedim ve yükledim çok tşk hizmetiniz içinMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
masalperisi - avatarı
masalperisi
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #93
masalperisi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu kez başka bi sorunum var gerçi yazdıktan sonra çözülüo ama (inş. yine öle olurMsn Happy) bağlanıorm cepten ama ileti atamıorm çıkıo msnden neden kaynaklanıo olabilir??
fastturk - avatarı
fastturk
Ziyaretçi
26 Aralık 2006       Mesaj #94
fastturk - avatarı
Ziyaretçi
anlaşilan bizim telefonumuz bir işe yaramıyor..yani 650 milyonluk bir çöp almışız V3iMsn SadMsn Sad Msn Sad
andacyagiz - avatarı
andacyagiz
Ziyaretçi
27 Aralık 2006       Mesaj #95
andacyagiz - avatarı
Ziyaretçi
sorry, some international cables are temporarily broken affected by earthquake in south sea of china. if you fail to sign in with your mobile messenger client now please try later.

arkadaslar n73 ve 6680 cep telefonlarım var ikisinede yükledim bu msn yi ama yukarıdakı hatayı verıyor bana yardımcı olabılecek bılgılı arkadasların yardımını beklıyorum...ilginize tesekkurler sımdıden...
Son düzenleyen Hi-LaL; 5 Ocak 2007 15:37 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Aralık 2006       Mesaj #96
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Lütfen .sis ve .jar uzantılı dosyaların yüklenmesi ve kurulması işlemleriyle ilgili daha fazla bilgi için önceki mesajlarda verdiğim adreslere göz atınız ya da google'da konuyla ilgili arama yapınız. Biz yalnızca cep telefonları için WLM sürümlerini sunduk.
Alıntı

sorry, some international cables are temporarily broken affected by earthquake in south sea of china. if you fail to sign in with your mobile messenger client now please try later.

Çin'in güneyinde gerçekleşen bir depremden dolayı bazı uluslararası kablolar zarar görmüşler ve bu nedenden dolayı geçici olarak oturum açamayabileceğinizi, daha sonra denemeniz gerektiğini söylüyor..
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mskaya - avatarı
mskaya
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #97
mskaya - avatarı
Ziyaretçi
selamlar
e61 'de wlmn544 dosyası çalışmadı yükledikten sonra "sertifika hatası" veriyor
sargonaktas - avatarı
sargonaktas
Ziyaretçi
8 Ocak 2007       Mesaj #98
sargonaktas - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar nokia 6680'de de çalışmıyor.Şöyleki program aılıyor,ardından kullanıcı ismi ve parola yazdıktan sonra girişe basıyorum ama bağlanmıyor.Lütfen yardım
werty - avatarı
werty
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #99
werty - avatarı
Ziyaretçi
selamlar arkadaslar ben b1r cok telefonda dened1m ve heps1nde cal1st1rd1m Msn Happy)) paylas1m 1c1n tesekkurler n 80 kulan1yorum ve telefon 1c1n baska programlar varsa ala b1l1r1m emege sagl1k
sargonaktas - avatarı
sargonaktas
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #100
sargonaktas - avatarı
Ziyaretçi
bende nokia 6680 var.Program kurulup açılıyor.daha sonra kullanıcı adı ve parola girip bağlan denildiğinde ( daha doğrusu giriş yazan butona basıldığında ) ne yazıkki bağlanmıyor. yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada bağlantı seçeneği belirtilmiş olmasına rağmen bağlanmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.