Arama

MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) - Sayfa 21

Güncelleme: 19 Ocak 2016 Gösterim: 650.665 Cevap: 270
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #201
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
blueeyesly adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben bu konularda çok bilgili değilim ama bir ihtiyacım var bu konu ile ilgili, evde kullandığımız pc den öocuğum msn kullanıyor ve yazışmalarını kontrol edebilmek istiyorum.. bu programlar anladığım kadarıyla parolamı hatırla seçeneği işaretliyse kayıt altına alınan bilgileri çözüp şifreleri veriyor. eğer bu seçenek seçili değilse ve bu bilgisayardan girilmiş kullanıcıların hesap bilgileri-şifrelerine nasıl ulaşırız, bunu yapacak bir yazılım mevcutmudur acaba?. duyduğuma göre keylogger adlı yazılımlar yani tuş hareketlerini kaydeden yazılımlar varmış. bunlar işe yararmı nasıl çalışır ve nerden bulurum. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bilgisayarinizda Messenger Plus varmi ? plus'da sohbet gunlukleyici var onu deneye bilirsiniz...(Ama Sifre koyulmamissa)

Sponsorlu Bağlantılar
avsar - avatarı
avsar
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #202
avsar - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben gizli yanıtımı ve şifremi hatırlamıyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
lady_lina - avatarı
lady_lina
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #203
lady_lina - avatarı
Ziyaretçi
umarım bu defa aradığımı bulmuşumdur eğer öyle ise şimdiden çok teşekkür ederim Msn Happy
laedrı - avatarı
laedrı
Ziyaretçi
2 Temmuz 2009       Mesaj #204
laedrı - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.
bu konuda yardıma ihtiyacım var. birinci programı indirdim ama herhangi bir hesap veya şifre görünmüyor. bahsettiği gibi beni ve şifremi hatırla olarak kayıtlı msnde. program sorunsuz çalıştı. açabildim. ama şifre falan yok. başka bişey yapmam gerekiyor mu acaba. sorun ne anlamadım.
yardımcı olursanız sevinirim.
aslıperi - avatarı
aslıperi
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #205
aslıperi - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgsayara kayıtlı değil onagöre program varmı
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Temmuz 2009       Mesaj #206
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
aslıperi adlı kullanıcıdan alıntı

benim bilgsayara kayıtlı değil onagöre program varmı

Bu dediğiniz hack konusuna girer ve MsXLabs forumlarında hackleme ile ilgili bilgi paylaşımı yasaktır.
musti265 - avatarı
musti265
Ziyaretçi
14 Temmuz 2009       Mesaj #207
musti265 - avatarı
Ziyaretçi
İndirdim daha bişi kaydettmediğim için bişi yok msnde denicem inş iş yarar Msn HappyMsn Happy
yasaresen - avatarı
yasaresen
Ziyaretçi
27 Temmuz 2009       Mesaj #208
yasaresen - avatarı
Ziyaretçi
msn şifremi nasıl bulabilirim bana lütfen yardım edin

bana kimse yardım etmiyor muu
Son düzenleyen yasaresen; 27 Temmuz 2009 17:28 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
yagmurb - avatarı
yagmurb
Ziyaretçi
15 Ağustos 2009       Mesaj #209
yagmurb - avatarı
Ziyaretçi
YA BEN ŞİFREMİ UNUTTUM VE BENİ HATIRLA BUTONUNA HİÇ TIKLAMADIM 2 HAFTADIR ŞİFREMİ HATIRLAMAYA ÇALIŞIYORUM DENENEBİLECEK HER ŞİFREYİ DENEDİM OLMADI VE ŞİFRE ÇÖZÜCÜ PROGRAMLAR İNDİRDİM AMA YA BENDE Bİ HATA VAR YA PROGRAMLARDA HİÇ BİRİDE ÇALIŞMADI BAŞINA BÖLE BİŞİ GELEN VARSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFENN
PsychopatH - avatarı
PsychopatH
Ziyaretçi
17 Ağustos 2009       Mesaj #210
PsychopatH - avatarı
Ziyaretçi
Tam benlik program ama msn sifresini unuttum tam ise yariyormu hiç indiren yokmu yorum yazabilirmisiniz?..!

Ben beni anımsa parolamı anımsa yapmiştim eskiden 1 yıl felan oldu msn mi kaybedeli şimdi napmalıyım format filan attim gidermi o kaydedermi dediğin gibi!...

Bana yardim edersen sevinirim Msn SadMsn SadMsn Sad