Arama

MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) - Sayfa 5

Güncelleme: 19 Ocak 2016 Gösterim: 650.658 Cevap: 270
tarçın - avatarı
tarçın
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #41
tarçın - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben bi arkadaşımın msn listesinde kimler var onu örenmek istiyorum hack yapmak değil de sadece listesini istiyorum yardımcı olursanız sewinirim

Sponsorlu Bağlantılar
yada onun maillerine bakmak istiyorum yaptığım biraz ayıp olacak ama ne yapalım Msn Grin
ama onun şifresi değişmeyecek ya
koray58 - avatarı
koray58
Ziyaretçi
24 Temmuz 2007       Mesaj #42
koray58 - avatarı
Ziyaretçi
bu programı ındırdık fakat sıfresı bulunacak adresı nereye ve nasıl yazacagımızı bulmus degılız yadımlarınızı beklıyoruz :-))

Sponsorlu Bağlantılar
herkesı beklıyoruz cevp verın allah ıcın yaaaaaaaaaaaa
Son düzenleyen koray58; 24 Temmuz 2007 22:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
DeaThShoW - avatarı
DeaThShoW
Ziyaretçi
3 Ağustos 2007       Mesaj #43
DeaThShoW - avatarı
Ziyaretçi
MSN Messenger Password Recovery ile bilgisayarınızda önceden oturum açtığınız msn'lerinizin şifrelerini anında öğrenebileceksiniz. Bu sayede unuttuğunuz tüm şifrelerinizi öğrenebilecek ve tekrar giriş yapabilme imkanı bulacaksınız.
Programın şifrenizi bulması için tek gereken, bilgisayarınızda önceden oturum açmış olmak. İstediğiniz zaman programı çalıştırabilir ve kullanıcı adınızla birlikte şifrenizi de görebilirsiniz.
* Her türlü rakam, yazı ve karakterdeki şifreyi okuyabilen ve gösterebilen bu program ile artık unutulmuş hiçbir şifreniz kalmayacak !

MSN Messenger Password Recovery v.1.06

LİMİT:20 MSN
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #44
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serif123321 adlı kullanıcıdan alıntı

ya bana msn hacki öğretebilcek yardım sever vatandaş varmı ?

Üzgünüm. bu isteğiniz MsxLabs forumlarında yasak.
YALNIZER - avatarı
YALNIZER
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #45
YALNIZER - avatarı
Ziyaretçi
yüklenince bile doğru düzgün çalışmıyor hatta hiç çalışmıyor
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #46
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YALNIZER adlı kullanıcıdan alıntı

yüklenince bile doğru düzgün çalışmıyor hatta hiç çalışmıyor

Problemsiz olarak birçok alanda bende bu programı kullanmaktayım.
Çalıştırmada mı problem yaşıyorsunuz ? yoksa şifrelerimi göstermiyor?

Eğer şifreleri göstermiyor ise oturum otomatik oturum aç 'ta yada şifremi hatırla seçeneği işaretli değildir.
tiko905 - avatarı
tiko905
Ziyaretçi
28 Ağustos 2007       Mesaj #47
tiko905 - avatarı
Ziyaretçi
miillet bende bişi anlamış değilim mademki program verionuz bari verdiğiniz şeyin arkasında durun. hiç bi işe yaramıo ben buraya msn şifresini bulmak için geldim ama böyle bi şey olmadığnı bilmemiz daha iyi olur. Msn Happy)
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
28 Ağustos 2007       Mesaj #48
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tiko905 adlı kullanıcıdan alıntı

miillet bende bişi anlamış değilim mademki program verionuz bari verdiğiniz şeyin arkasında durun. hiç bi işe yaramıo ben buraya msn şifresini bulmak için geldim ama böyle bi şey olmadığnı bilmemiz daha iyi olur. Msn Happy)

Verilen program bir hack programı değildir ve size ait olmayan messenger hesaplarına ait şifreleri bulmak gibi bir amaca da hizmet etmemektedir.

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarınıza local olarak kaydedilen şifrelerin unutulmalarına karşı bu şifreleri listeleyen programlarla ilgili bir konudur.
Evinize gelip bilgisayarınızın başına geçip bu programlardan bir tanesini indirip şifrelerinizi listeleyen ve sonuçları kendi email adresine gönderen tuhaf arkadaşlarınız yoksa tedirgin olmanız için herhangi bir neden de yok...

amca444 - avatarı
amca444
Ziyaretçi
11 Eylül 2007       Mesaj #49
amca444 - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler komik olacak ama kendi şifremi unuttum . msxlabstan forumlardaki 3 programıda indirmem ragmen bi sonuca ulaşamadım arkadaşlarımda bu bilgisayardan giriş yapmışlardı onlarınki görünüyor ama benimkiler görünmüyor. yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar
Alıntı
BrookLyn adlı kullanıcıdan alıntı

:.. MSN Password Finder :..

screeny2ic

Msn Password Finder Simdiye Kadar Varolan MSN veya Hotmail Sifrelerinize

Tekrar Ulasabilmenize Olanak Sağlayan Alternatif 1 Program..

Download

Dip Not : Bu Program Windows Xp'de Denenmistir.. Xp Olmayan Sistemlerde Calismayabilir..

yeni başladım38 - avatarı
yeni başladım38
Ziyaretçi
30 Eylül 2007       Mesaj #50
yeni başladım38 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bana işe yara adam gibi msn şifre bulucu programın linkini verinya 2gündür arıyorum çok öenmli bir mesele için bulamıyorum ama hadi bir msn şifre buucu program linki verin programda turuva atı terojen veye keyloger olmasın heee