Arama

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 16

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 316.889 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
parola yanlış diyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben burda yazan ve izternette byuldugum her şeyi denedim fakat olmadı sorun sadece msn de degil internet sayfalarınıda açamıyorum pc nin kafası eserse açıyo yoksa açmıyo bu forumu açana kadar ne çektim tek çare format mı yoksa başka çaresi var mı???
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

8100036 hata kodu

Nasıl duzeltebılırım bu sorunu acaba arkadaslar _?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HEPSİNİ DENEDİM OLMADI NOLUR YARDIM
nötrino
Yasaklı
10 Eylül 2009       Mesaj #155
Yasaklı
Msn Hata 80048820 & 80048439 Kesin Çözüm.

İnternet Explorer > Özellikler > Bağlantılar > Ayarlar > Özellikler > Ağ İletişimi > İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) - Özellikler > Aşağıdaki DNS Sunucularını Kullan Dedikten Sonra

Yeğlenen DNS Sunucusu -............
Diğer DNS Sunucusu - ..............

Bunları Ayarladıktan Sonra Bağlantınızı Kapatıp Açın ve Tekrar Deneyin Msn'e Bağlanmayı

birde bu hatada pc nizin tarihine bakın eğer yanlışsa ondan da girmiyor olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn açılmıyor nasıl açabilirim

MSN AÇİLMIYOR NE YAPMAM LAZIM SÜREKLİ HATA VERİYOR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #157
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yukarıdaki işlemleri denedik hala hata raporu gönder diyo ve msn açılmıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İnternetim olmasa Cvp Yazamam Msn Confused En son sürüm yüklü hatta tüm sürümlerde denedim gene olmuyo Msn Confused 2 gün önce giriyodu bi sorun yoktu. Güvenlik duvarı yok Tarih ve saati 2 gün önceye aldım çünkü 2 gün önce çalışıyodu. oLmadı tabi şuan güncel durumda saat ve tarihte sorun yok Güvenlik duvarı ve tüm vürüs tarayıcılar devre dışı başlat çalıştıra söylediğiniz herşeyi yazım fark yok. bazen 81000306 bazende 80048820 hatalarını verio... Ve hiç bir Msn adresime giremiyorum.

BiRinin YaRDım EtmeSi Lazım internetin En güZeL yanı Msn oLmaDan Hiç Bişi oLmuyoOo.
AyrıCa Msn Artıq Günlük hayatın bi parçası oldu Hani Artıq Çok SinirLenmeye başladım 2 gündür Pc başından kalkmadan bu sitede ne yazıyosa herşeyi denedim... SıKıLdım

Girmek için 15 kere felan daha denedim 80071392 hatasınıda aldım SayGıLar Msn Confused
DeLiSahiN - avatarı
DeLiSahiN
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #159
DeLiSahiN - avatarı
Ziyaretçi
Bu zamana kadarki tüm yorumları kim ne dediyse denedim yoq sadece bi arkadaş yasaklı sitelere girmekle ilgili bi program sölemiş Msn Confused onuda sildim ama gene giremiyorum...
DeLiSahiN - avatarı
DeLiSahiN
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #160
DeLiSahiN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İnternetim olmasa Cvp Yazamam Msn Confused En son sürüm yüklü hatta tüm sürümlerde denedim gene olmuyo Msn Confused 2 gün önce giriyodu bi sorun yoktu. Güvenlik duvarı yok Tarih ve saati 2 gün önceye aldım çünkü 2 gün önce çalışıyodu. oLmadı tabi şuan güncel durumda saat ve tarihte sorun yok Güvenlik duvarı ve tüm vürüs tarayıcılar devre dışı başlat çalıştıra söylediğiniz herşeyi yazım fark yok. bazen 81000306 bazende 80048820 hatalarını verio... Ve hiç bir Msn adresime giremiyorum.

BiRinin YaRDım EtmeSi Lazım internetin En güZeL yanı Msn oLmaDan Hiç Bişi oLmuyoOo.
AyrıCa Msn Artıq Günlük hayatın bi parçası oldu Hani Artıq Çok SinirLenmeye başladım 2 gündür Pc başından kalkmadan bu sitede ne yazıyosa herşeyi denedim... SıKıLdım

Girmek için 15 kere felan daha denedim 80071392 hatasınıda aldım SayGıLar Msn Confused

Evet ArkadaşLar Msn GrinMsn Grin SonunDa Girdim böle bişi herkezin başına gelebileceği için Yardım ediyim dedim
Ben Msn messengera hala giremiyorum Ama AMAAAAA Msn GrinMsn Grin Aması war
gezginler die bi sitede herkez biliyodur dai reklam yapmıyom Msn GrinMsn Grin
Amsn die bi program war dandik bişi hatta berbat Msn GrinMsn Grin
Msnin ilk versionuna benzio ama o programla girebiliyorum...

En azından arkadaşalarımla konusabiliyorum
belki yardımcı olmuşumdur....