Arama

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 18

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 316.893 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #171
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 80048820 hatası olanlara kesin çözüm !
program ekle kaldıra girin msn dosyalarının hepsini değiştir yapın bilgisayarn saatini ve tarihini ayarlayın giricek (;
Sponsorlu Bağlantılar
exoz - avatarı
exoz
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #172
exoz - avatarı
Ziyaretçi
Discovery kullanıyorsanız
" Discovery'i kapat "
Sponsorlu Bağlantılar
seçeneğini tıklayın... Öyle deneyin...
Yeni keşfettim bunu yapın açılıyor o zaman Msn Wink

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #173
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8100030d hata msj.msn yeni sürümünü yükledim yüklerken açık olan msn mi şimdi artık açamıyoru.başka msn adreslerini açıyorum ama lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #174
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlarr kaç gündür kabus gibi günler geçiriyorumm... yardım lütfenn Msn Confused msnimi açamıyorum çözüm aramamı ve programı kapamamı söylüyo NET messenger hizmeti ile bağlantınız yok diyo bi alakası olablr mi...ya da IE ayarları ile bi sorun bn öle düşünüyorum en azından lütfen yardımcı olun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #175
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAZDIGINKODLARDAN BIRI BULAUNAMADI DIYO ONDAN OLABILIRMI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #176
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ya HATA KODUM:80048820 sorun gideriyorum SİSTEM DOSYASI ve ANAHTAR BAĞLANTI NOKTALARI hata veriyo herşeyi denedim ama olmuyooMsn SadMsn Sad acil yardım plssMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2009       Mesaj #177
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yazıyorum ama gerçeklerştirildi diyor daha sonra (regsvr) adlı molikül bulunamadı diyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2009       Mesaj #178
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msnım yenı surumu yuklu sureklı hata raporu verıo bı turlu gıremıorumMsn Confused cogunuzdada aynı sorun var sanırım bunu nasıl duzeltebılırım bırınız bılıosa lutfen yardımcı olun
SLAYER - avatarı
SLAYER
Ziyaretçi
31 Ekim 2009       Mesaj #179
SLAYER - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lityum adlı kullanıcıdan alıntı

bu arkadaşımızın dediğini yapın kesinlikle çalışıyor.çok teşekkürler.Msn GrinMsn Grin

arkadaslar bende dedıgınız gıbı yapıorum ama gelısmıste en altta sıfırla dıe bı secenek yok arka plan renklerını ve resımlerını yazdır var yardımcı olabılırmısınzMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #180
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kafayı yicem biri bişey söylesin 8.5 kullanıyordum yenı surunum yukleemelısınız dıye bı yazı geldı 9.0 ı yukledım sadce 1 tane msn acılıyor dıgerlerı acılmıyor sorun gıder gelıyor tmm dıorum onar dıorumyıne tık yok ne ılgınc bısey bu 9.0 yaa bırı yardım etsınn