Arama

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 9

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 316.898 Cevap: 229
rockhan - avatarı
rockhan
Ziyaretçi
27 Şubat 2008       Mesaj #81
rockhan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorun msn den kaynaklanıyordu serverlarda olan bir problem yani bu ayarlarla olacak iş değil,fakat bu ayarlar son derece yararlı ve bugünkü server problemi ile alakası yok demek istedim yanlış anlaşılmasın.
Sponsorlu Bağlantılar
haliloz - avatarı
haliloz
Ziyaretçi
6 Mart 2008       Mesaj #82
haliloz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar konuya bodoslamadan sunlari yazayim ben bu hatadan cok cektim ve soyle hallettim msn kendi hata duzeltme sitesindekileri yaparak ve modeme reset atarak deneyerek 3 uncu denemede oldu,,,
Sponsorlu Bağlantılar
yakupserdar - avatarı
yakupserdar
Ziyaretçi
6 Mart 2008       Mesaj #83
yakupserdar - avatarı
Ziyaretçi
Orea nın bildirdiği
regsvr32 Softpub.dll
İşleminden sonra msn düzeldi

msn den yada bu işlemden
Bilgi için teşekkür ederim
ozgurasss - avatarı
ozgurasss
Ziyaretçi
17 Mart 2008       Mesaj #84
ozgurasss - avatarı
Ziyaretçi
ben yaptım msn cok kolay oleyse tabi ilk once bilgisayarınızın tarih ve saat ayarları düzeltin sonra makinaya rest atın ben bole yaptım oldu inşallah sizlerinkide olur
MrBlack - avatarı
MrBlack
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #85
MrBlack - avatarı
Ziyaretçi
Dunden beri bu hata kodunu veriyor gerek bu sitede gerekse diğer sitelerde verilen çözüm yollarını uyguladım ancak çözüm olmadı msn i tamamen kaldırıp yeniden kurdum gene olmadı..Yardım edin lütfen..
matanza_ec - avatarı
matanza_ec
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #86
matanza_ec - avatarı
Ziyaretçi
c ye gir...msn klasörünün adınının sonuna 2 ekle....o kadar..
MrBlack - avatarı
MrBlack
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #87
MrBlack - avatarı
Ziyaretçi
Söylediğiniz hiçbirşey çözüm olmadı..Sorun kaspersky daymış devre dışı bırakıp girdim ve sorun çıkmadı hata alan arkadaslar birde bunu denesin Msn Happy
feys59 - avatarı
feys59
Ziyaretçi
5 Nisan 2008       Mesaj #88
feys59 - avatarı
Ziyaretçi
Herkese selam, benim bir sorunum var,eğer yardımcı olursanız sevinirim.Windows live messenger kulanıyordum sonra ona plus live yamasını ekledim,bir kaç ay sonra masa üstündeki kısayola tıklayıp messenger i açtığımda ne saatin yanında simgesi gözüküyor, nede masa sütünde oturum açma ekranı geliyor. Ama "ctrl+alt+delete" tuşlarına bastığımda işlemlerde messengerin çalıştığını görüyorum,görevi sonlandır dediğimde sonlanıyor.Ama bir türlü messengere giremiyorum.6.0 ' ı ile 9 betasını bile indirip yükledim,hiçbiri çalışmadı.Yalnız XP kurulurken yüklenen eski messenger programı çalışıyor,internete girebiliyorum.İnternetle hiçbir sorunum yok,yalnız live messenger açılmıyor:Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
atakan3444 - avatarı
atakan3444
Ziyaretçi
22 Mayıs 2008       Mesaj #89
atakan3444 - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor hiçbiri sorunu çözmedi başka çözüm yolu yokmudur bilen yokmu ??
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
22 Mayıs 2008       Mesaj #90
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
atakan3444 adlı kullanıcıdan alıntı

olmuyor hiçbiri sorunu çözmedi başka çözüm yolu yokmudur bilen yokmu ??

Sisteminizle ilgili bilgiler verirseniz bunun hakkında yorum yürütebiliriz. Mesela kullanılan güvenlik programları, işletim sürümü ve servis paketlerinin değeri vb.