Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 101

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.158 Cevap: 1.072
ekselansx - avatarı
ekselansx
Ziyaretçi
24 Haziran 2009       Mesaj #1001
ekselansx - avatarı
Ziyaretçi
Msnde konuştuğum Karşı taraf fotoğrafın fotoğrafını bazen göremiyorum (fotoğrafı yerine msn simgesi çıkıyor) karşı tarafa fotoğrafı değiştir dediğimde bazı fotoğrafları çıkıp bazı fotoğrafları çıkmıyor sorun nasıl düzeltilir acaba..tşkler sistemde kurulu :msn 2009 (yapı 14.0.8064.206) windovs vista home premium ,msn plus,msn discovery2
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
24 Haziran 2009       Mesaj #1002
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ekselansx adlı kullanıcıdan alıntı

Msnde konuştuğum Karşı taraf fotoğrafın fotoğrafını bazen göremiyorum (fotoğrafı yerine msn simgesi çıkıyor) karşı tarafa fotoğrafı değiştir dediğimde bazı fotoğrafları çıkıp bazı fotoğrafları çıkmıyor sorun nasıl düzeltilir acaba..tşkler sistemde kurulu :msn 2009 (yapı 14.0.8064.206) windovs vista home premium ,msn plus,msn discovery2

Bu Genel Sorundur Herkeste Var Bendede Aynı Sorun Yaşıyorum Discovery/Plus Yüklü Olmasa Bile.
Sponsorlu Bağlantılar

puspus - avatarı
puspus
Ziyaretçi
25 Haziran 2009       Mesaj #1003
puspus - avatarı
Ziyaretçi
kurulmuyor bir türlüMsn Sad masaüstüne simge atmadığı gibi programlardan açmaya çalıştığımda da hata raporu gönder penceresi açılıyor...
velbet - avatarı
velbet
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #1004
velbet - avatarı
Ziyaretçi
clipd

Arkadaşlar böyle bir hata var bilgisayarımda ne yapıp ettiysem bir türlü çözemedim.Msni tamamen kaldırıp kurdum gene olmadı en son çare olarak formata dönücem ama son kez buraya yazıp şansımı denemek istedim sizce nasıl çözebilirim ben bu sorunu?Linke tıklayamıyorum bir türlü.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Haziran 2009       Mesaj #1005
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
velbet adlı kullanıcıdan alıntı

clipd

Arkadaşlar böyle bir hata var bilgisayarımda ne yapıp ettiysem bir türlü çözemedim.Msni tamamen kaldırıp kurdum gene olmadı en son çare olarak formata dönücem ama son kez buraya yazıp şansımı denemek istedim sizce nasıl çözebilirim ben bu sorunu?Linke tıklayamıyorum bir türlü.

"Windows Live Messenger > Araçlar > Seçenekler > Güvenlik > Konuşma pencerelerinde ve kişi listemde bağlantılara izin ver" seçeneği aktif mi?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
velbet - avatarı
velbet
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #1006
velbet - avatarı
Ziyaretçi
Evet aktif.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Haziran 2009       Mesaj #1007
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Evet aktif.

Başka bir hesapla oturum açtığınızda da durum aynı mı? Bu seçeneğin işaretini kaldırıp değişiklikleri uygulayın ve tekrar ilgili ayarı aktif etmeyi deneyin.
velbet - avatarı
velbet
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #1008
velbet - avatarı
Ziyaretçi
Her oturumda var aynı hata.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Haziran 2009       Mesaj #1009
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Her oturumda var aynı hata.

Herhangi bir eklenti yüklü mü? Herhangi bir yama uygulandı mı?

Program Ekle veya Kaldır listesinden WLM'yi bulup onarmayı deneyin. Sonuç alamazsanız:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Gssaks - avatarı
Gssaks
Ziyaretçi
29 Haziran 2009       Mesaj #1010
Gssaks - avatarı
Ziyaretçi
WLM 2009 u kuramıyorum kuramaya çalıştığımda 0x8004004 hata kodu alıyorum. Hata kodu hakkında yardım alında . Windows Live essentials ı kaldırın yazıyor , program ekle kaldırdan. sitedeki Windows live messenger tamamen nasıl kaldırılır adlı sayfadan adımları izleyerek kaldırmıştım. Zaten program ekle kaldırda Windows live essentials gözükmüyor. Neyse hata kodu Buyrun ss:

msnhata