Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 102

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.149 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Haziran 2009       Mesaj #1011
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
İlk mesajdaki ZIP dosyasını indirin ve o şekilde kurmayı deneyin.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Gssaks - avatarı
Gssaks
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1012
Gssaks - avatarı
Ziyaretçi
ilk sayfadaki zipi indirdim kurmaya çalışırken. Setup gerekli bilgileri topluyor hazırlanıyor felan diyor sonra kayboluyor setup. Kuramadım Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
f_n_a - avatarı
f_n_a
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1013
f_n_a - avatarı
Ziyaretçi
kaldırdım tekrar kurdum.güncelleştirdim.yine de paylaşım klasörü seçeneği yokMsn Sad ne yapmalıyım?
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1014
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
Kolaygelsin. Ben setup dosyasina cift tıklıyorum aciyor bişey yüklüyor ama diğer setup ekranı glemiyor makine yeni formatlı bazı konularda okumuştum windows agent falan istiyor acaba onu yüklemedim diyemi ?
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1015
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Gssaks adlı kullanıcıdan alıntı

ilk sayfadaki zipi indirdim kurmaya çalışırken. Setup gerekli bilgileri topluyor hazırlanıyor felan diyor sonra kayboluyor setup. Kuramadım Msn Sad

Alıntı
f_n_a adlı kullanıcıdan alıntı

kaldırdım tekrar kurdum.güncelleştirdim.yine de paylaşım klasörü seçeneği yokMsn Sad ne yapmalıyım?

Alıntı
NOScar adlı kullanıcıdan alıntı

Kolaygelsin. Ben setup dosyasina cift tıklıyorum aciyor bişey yüklüyor ama diğer setup ekranı glemiyor makine yeni formatlı bazı konularda okumuştum windows agent falan istiyor acaba onu yüklemedim diyemi ?

*NeutralizeR ' den Alıntı ; İlk mesajdaki ZIP dosyasını indirin ve o şekilde kurmayı deneyin.

Sayın Gssaks Ve NOScar ; Sizler "Windows İnstaller 4.5 Türkçe" 'yi İndirip Kurunuz. Sonra
İndirdiğiniz Dosyanın Tek Tek Bütün Setuplarını Çalıştırınız. Özellikle Bu Son Wlm, Xp'de "Windows İnstaller 4.5" Yüklemeden Setup Dosyasını Çalıştırmaz.

f_n_a Hanımefendi ; Son Sürümde Paylaşım Klasörü Bulunmamaktadır.Paylaşım
Klasörlü İstiyorsanız "Wlm 8.1 Veya Wlm 8.5" Kurunuz.Bildiğim Kadarıyla Sadece Bu 2 Wlm Sürümlerinde Bulunmaktadır.
Medu - avatarı
Medu
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #1016
Medu - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger bende kurulu gözüküyor fakat program ekle kaldırda yok, eski bir sürüm yükleyemeye kalktığımda şuan var olan sürüm daha yüksek diyor fakat kurulu bir program yok. Ekteki zip dosyasını indirdim kurmaya başlıyor yükleniyor diyor ama dediği anda kayboluyor kurulum.

Windows Live Messengerla ilgili bütün klasörleri kaldırdım, regedit'ten sildim, yeniden kurmaya çalıştım ama olmadı sorun devam etmekte.

Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz?
dizifilm - avatarı
dizifilm
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #1017
dizifilm - avatarı
Ziyaretçi
msn'de son haberler nedir acaba kapanacak dendi ve paralı olacak deniyor
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
2 Temmuz 2009       Mesaj #1018
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dizifilm adlı kullanıcıdan alıntı

msn'de son haberler nedir acaba kapanacak dendi ve paralı olacak deniyor

Alıntı
Medu adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger bende kurulu gözüküyor fakat program ekle kaldırda yok, eski bir sürüm yükleyemeye kalktığımda şuan var olan sürüm daha yüksek diyor fakat kurulu bir program yok. Ekteki zip dosyasını indirdim kurmaya başlıyor yükleniyor diyor ama dediği anda kayboluyor kurulum.

Windows Live Messengerla ilgili bütün klasörleri kaldırdım, regedit'ten sildim, yeniden kurmaya çalıştım ama olmadı sorun devam etmekte.

Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz?

Sayın Medu, Son Sürüm Msn'yi Kladırmak İçin; Program Ekle Kaldır--Windows Live Temel Parçalar'a Tıklayın Bekleyin.O Size Onar Veya Kaldır Seçeneklerini Sunacaktır.Orada Öyle Birşey Yok Diyorsanız; Google'dan RegCleaner Adlı Programı Arayıp İndirip Kurunuz Ve Dili Seçtikten Sonra Programlar Arasından Messenger İle İlgili Programları Arayınız.

dizifilm Arkadaşım Messenger'ın Kapanması,Kapatılması Veya Paralı Olması Gibi Bir Çalışma Kesinlikle Söz Konusu Değil. Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz.
NyHaT - avatarı
NyHaT
Ziyaretçi
2 Temmuz 2009       Mesaj #1019
NyHaT - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msne 8,1 de sesli camera ile görüşe biliyorum ama 9,0 a yükseltiğimde ise sesli görüşme yapamıyorum bu hatayı veriyor yardımcı olabilirseniz sevinirim...
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013)
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
2 Temmuz 2009       Mesaj #1020
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NyHaT adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msne 8,1 de sesli camera ile görüşe biliyorum ama 9,0 a yükseltiğimde ise sesli görüşme yapamıyorum bu hatayı veriyor yardımcı olabilirseniz sevinirim...
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013)

İnceleyiniz > https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229478-wlm-2009-0x8ac70004-0x8ac70202-0x8ac70013-hatalari-ve-cozumu.html