Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 103

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.149 Cevap: 1.072
NyHaT - avatarı
NyHaT
Ziyaretçi
2 Temmuz 2009       Mesaj #1021
NyHaT - avatarı
Ziyaretçi
teşekürler inceliyeceğim...Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
ufuk1995 - avatarı
ufuk1995
Ziyaretçi
3 Temmuz 2009       Mesaj #1022
ufuk1995 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar live plus kurdugum zaman mesaj yazarken yazdigim mesaj gorunmuyor sadece karsi tarafa gonderince gorebiliyorum yazdiklarim sorun nerde acaba bilgisi olan var mi??? tsk
Sponsorlu Bağlantılar
KestaNe - avatarı
KestaNe
Ziyaretçi
3 Temmuz 2009       Mesaj #1023
KestaNe - avatarı
Ziyaretçi
ben kuRamadım yaa
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
3 Temmuz 2009       Mesaj #1024
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
KestaNe adlı kullanıcıdan alıntı

ben kuRamadım yaa

Daha Acıklayıcı olun nerde hata yaşadınız ?
SvcN - avatarı
SvcN
Ziyaretçi
3 Temmuz 2009       Mesaj #1025
SvcN - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Msn 2009'u yükledikden sonra kişi listemde kimse olmuo Msn Confused Ne yapmam gerek ??
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
3 Temmuz 2009       Mesaj #1026
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
SvcN ;

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Kişi listenizdeki kişiler eksik

Windows Live Messenger programına yükselttikten sonra kişi listeniz boşsa veya tam değilse, önbelleğe alınan kişi listesi doğru güncelleştirilmemiş olabilir. Kişiler önbelleği klasörünüzü görebilmeniz ve silebilmeniz için, Klasör Seçeneklerinizin gerektiği gibi ayarlanmış olması gerekir.

Klasör Seçenekleri ayarlarınızı doğrulamak için:

Windows XP için

1. Araç çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Araştır'ı seçin.
  2. Araçlar menüsünde Klasör Seçenekleri'ni tıklatın.
  3. Görünüm sekmesini tıklatın.
  4. Gelişmiş Ayarlar listesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin, Bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle'nin seçili olmadığından emin olun ve sonra Tamam'ı tıklatın.
  5. Windows Gezgini penceresinde, Görünüm'ü tıklatın, Gezgin Çubuğu'nu seçin ve Klasörler'in işaretli olduğunu doğrulayın.
Windows Vista için
  2. Düzenle'yi ve sonra da Klasör ve Arama Seçenekleri'ni tıklatın.
  3. Görünüm sekmesini tıklatın.
  4. Gelişmiş Ayarlar listesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin, Bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle'nin seçili olmadığından emin olun ve sonra Tamam'ı tıklatın.
  5. Düzenle'yi tıklatın.
  6. Düzen menüsünün altında Gezinti Bölmesi'nin seçili olduğunu doğrulayın.
Kişiler önbelleği klasörünüzü silmek için:

Windows XP için
  2. C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  3. Klasördeki tüm dosyaları silin.
  4. C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  5. Messenger e-posta adresiniz klasöründeki tüm klasörleri ve gizli klasörleri silin.
  6. Windows Gezgini uygulamasını kapatın ve yeniden Messenger oturumu açmayı deneyin.
Windows Vista için
  2. C:\Users\Windows oturum açma adınız\Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  3. Klasördeki tüm dosyaları silin.
  4. C:\Users\Windows oturum açma adınız\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  5. Messenger e-posta adresiniz klasöründeki tüm klasörleri ve gizli klasörleri silin.
  6. Windows Gezgini uygulamasını kapatın ve yeniden Messenger oturumu açmayı deneyin.
Önemli
Contacts klasörünüzün tamamını silmemeye dikkat edin. Bunu yaparsanız tüm kişileriniz silinir. Kişilerinizi yedekleme hakkında daha fazla bilgi için, e-posta programınızın Yardım belgelerine bakın.

Yedekleme ile ilgili olarak şu konuları inceleyebilirsiniz:
MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html

bizimdeli - avatarı
bizimdeli
Ziyaretçi
11 Temmuz 2009       Mesaj #1027
bizimdeli - avatarı
Ziyaretçi
msn 9 da görüntülü konuşma açınca görüntü kalitesi oldukçöa düşük oluyo msnyi kaldıırdım yeniden yükledim olmadı , webcamı yenıden yükledim yine düzelmedi , ve ayrıca konusma yapınca da ara ara seste kesilmeler oluyo , ha bide tek taraflı cam açılmıyor sadece çift taraflı açılabiliyor , msn 8.5 da böyle bi sorun yoktu.

arkadaşlar desteğinizi bekliyorum
şimdiden teşekkürler

not : eklenti olarak tema vardı kaldırdım yıne aynı ve ayırca sadece dıscorvy var baskada bişey yok
kmall37 - avatarı
kmall37
Ziyaretçi
14 Temmuz 2009       Mesaj #1028
kmall37 - avatarı
Ziyaretçi
WLM 2009 kullanıyorum ama simdi oturum açmaya çalıstıgımda hata kodu : 80040154 diyor

MSN Hata Kodu 80040154 Windows Live Messenger Hatası da kileri yaptım olmadı msni tekrar silip yuklemeye çalısıtım

ne Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım? nede ZapMessenger veya linkin altındaki silme programı ile silebildim illa format mı atmam gerek artık ne olursunuz yardım edin Msn CryMsn CryMsn Cry
Coşkun11 - avatarı
Coşkun11
Ziyaretçi
14 Temmuz 2009       Mesaj #1029
Coşkun11 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayarımda birşeyler oldu mesenger yüklemiyor şuanda kullandığım mesenger 7.5 diğerlerini yüklemiyoo bunun nedenini ve sonuçunda yapılması gereken işlemleri söylerseniz sevinirim şimdiden saolsun......Msn Cry
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
15 Temmuz 2009       Mesaj #1030
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Coşkun11 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bilgisayarımda birşeyler oldu mesenger yüklemiyor şuanda kullandığım mesenger 7.5 diğerlerini yüklemiyoo bunun nedenini ve sonuçunda yapılması gereken işlemleri söylerseniz sevinirim şimdiden saolsun......Msn Cry

Alıntı
kmall37 adlı kullanıcıdan alıntı

WLM 2009 kullanıyorum ama simdi oturum açmaya çalıstıgımda hata kodu : 80040154 diyor

MSN Hata Kodu 80040154 Windows Live Messenger Hatası da kileri yaptım olmadı msni tekrar silip yuklemeye çalısıtım

ne Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım? nede ZapMessenger veya linkin altındaki silme programı ile silebildim illa format mı atmam gerek artık ne olursunuz yardım edin Msn CryMsn CryMsn Cry

Coşkun11 ve kmall37 Kardeşlerim; Yukarıdaki Söylediğiniz İşlemi Tekrar Yapıp Ayrıca Google'dan Arayıp "REGCLEANER" İsimli Program'ı İndirip Kurarak Gerekli Ayarlamaları Yapın ve Wlm İle İlgili Bütün Şeyleri Kaldırın.

Alıntı
bizimdeli adlı kullanıcıdan alıntı

msn 9 da görüntülü konuşma açınca görüntü kalitesi oldukçöa düşük oluyo msnyi kaldıırdım yeniden yükledim olmadı , webcamı yenıden yükledim yine düzelmedi , ve ayrıca konusma yapınca da ara ara seste kesilmeler oluyo , ha bide tek taraflı cam açılmıyor sadece çift taraflı açılabiliyor , msn 8.5 da böyle bi sorun yoktu.

arkadaşlar desteğinizi bekliyorum
şimdiden teşekkürler

not : eklenti olarak tema vardı kaldırdım yıne aynı ve ayırca sadece dıscorvy var baskada bişey yok

Bizimdeli; Wlm 9 da Gerçekten Görüntü Kalitesi Düşük.Bu Sistem Gereksinimlerin de Yazdığı Gibi Belki Ekran Kartının Düşük Olmasından Kaynaklanabilir.Daha Kaliteli Bir Ekran Kartı Alıp Kullanın.Size Tavsiyem Daha Rahat Ve Net Görüntülü Konuşma Yapmak İçin Wlm 8.1 veya 8.5 Yükleyin.Ayrıca Şu Ses Ve Görüntü Arada Bir Takılıyor.Bende Ondan Muzdaribim.Bi Çözüm Arıyorum Ama...