Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 15

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.121 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Aralık 2008       Mesaj #141
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
BECKHAM0001 adlı kullanıcıdan alıntı

sürekli şu hata oluyor...

Sponsorlu Bağlantılar
http://resimekle.gen.tr/uploads/GxQ00171.bmp

yükleme bitiyor ben iptal etmeden kendi kendine geri alıp yukarıdaki hatayı veriyor...geri alma olayıda aşağıdaki gibi...

http://resimekle.gen.tr/uploads/clV00396.bmp

XP mi kullanıyorsunuz? Windows Installer'ı tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz:
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 3.1 Redistributable
(Bu sayfada WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe dosyasının karşısındaki Yükle tuşuna tıklayın)

Ayrıca kurulum esnasında anti-virüs programınızı geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
BuZz - avatarı
BuZz
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #142
BuZz - avatarı
Ziyaretçi
ben de kurduğumdan beri bu hata çıkıyor her girmeye çalıştığımda yardımcı olursanız sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar
[img=http://img396.imageshack.us/img396/9182/msncg8.th.jpg]
Freund - avatarı
Freund
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #143
Freund - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Ben şu anda bu yeni Messenger'ı kullanmıyorum ancak Messenger'dan e-posta gelen kutumu StuffPlug yardımı ile Firefox'ta açarken otomatik oturum açmasını ben de sağlayamıyorum çünkü otomatik oturum açmak için lazım olan Windows Live oturum açma yardımcı programı sadece Internet Explorer'a yüklenen bir eklenti. Ama NeutralizeR'ın dediği gibi Messenger'ın da artık her türlü bağlantıda varsayılan tarayıcımıza bağlanması güzel bir şey, böyle olması gerekiyordu.

Windows Live Hotmail'i hangi dile göre ayarladıysan oturum açtığında ancak o dil görüntülenir. Seçeneklerine girmeden başka bir şekilde başka bir dile geçemez. Ancak oturum açmadan önceki "Oturum aç" sayfası gibi yerlerde sayfanın dili tarayıcının dil ayarlarına bağlıdır. Senin Internet Explorer'ında dil ayarı Türkçe olduğu halde Firefox'ta dil ayarı İngilizce vs. olabilir. Bunu düzeltmek için Firefox'un seçeneklerine girip "İçerik" sekmesinde "Diller" bölümünde Türkçe [tr] ekli değilse onu ana dil listesinden ekleyip tercih sırasına göre diller listesinde de en üste taşı. Sanıyorum bu halleder.

IE'de bir kutuyu kapatınca diğer kutuyu açabiliyorduk derken tam olarak neyi kastediyorsun anlamadım ama aynı şeyi Firefox'ta da yapabileceğini düşünüyorum. Firefox'taki tek eksik oturum açma yardımcı programı. Bu yüzden bilgisayarda kayıtlı Windows Live ID'lerin hepsini listelemiyor. Kullandığın birden fazla hesap var ve bunların posta kutularına sık sık bakıyorsan, bu hesaplarını birbirine bağlayarak hızlı oturum açabilirsin. Birden Fazla Live ID'nizi Birbirine Bağlayın Bu konu -yeterince güncel olmasa da- işine yarayabilir.

Üçüncü şansın ise, diğer posta kutularına gelen bütün iletileri tek bir posta kutusuna iletmen, böylece hepsini tek bir merkezden görürsün. Bunu yapmak için her bir hesabının Hotmail seçeneklerine girmelisin.
Muhtemelen "Müsait" kelimesi Arapça'dan geliyor diye koymamışlar ama "Meşgul"ün de aynı dilden geldiğini hatırlatmak lazım.

bunları şimdi yapacağım fakat hesaplarımı birleştirmeyi düşünmüyorum.
en azından firefox a bişiler cıkacaktır diye düşünüyorum.

edit:dil ayarlarını düzenledim malesef yine olmadı üste taşıdım herşey ayarlı ama olmuyor
bu posta kutusu olayına bir eklenti çıkar herhalde.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Aralık 2008       Mesaj #144
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
BuZz adlı kullanıcıdan alıntı

ben de kurduğumdan beri bu hata çıkıyor her girmeye çalıştığımda yardımcı olursanız sevinirim

[img=http://img396.imageshack.us/img396/9182/msncg8.th.jpg]

Hangi güvenlik programını kullanıyorsunuz? Devre dışı bıraktığınızda oturum açabiliyor musunuz?
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
18 Aralık 2008       Mesaj #145
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
wLM 9 Gercekten MukemmeL !
msarikus - avatarı
msarikus
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #146
msarikus - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler
ckrplus - avatarı
ckrplus
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #147
ckrplus - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar,

WLM 9 Kurdum ama oturum acamıyorum verdıgını hata
soyle ;

Kimlik Dogrulama hizmeti proramın bu surumle uyumlu olmadıgından oturum acılamadı

ne yaptıysam olmadı Vısta ultımate kullanıyorum tum guncellemelerı yaptım hatta explorer 8 beta 2 yıde yukledım

oturum acma yardımcı programını kaldırdım mıcrosoft sıtesınde bu program olmadanda oturup acılacagı yazıyor
ne yaptıysam olmuyor yardımcı olabılırmısınız ...

Selam ,

soyle ;

Kimlik Dogrulama hizmeti proramın bu surumle uyumlu olmadıgından oturum acılamadı

ne yaptıysam olmadı Vısta ultımate kullanıyorum tum guncellemelerı yaptım hatta explorer 8 beta 2 yıde yukledım

oturum acma yardımcı programını kaldırdım mıcrosoft sıtesınde bu program olmadanda oturup acılacagı yazıyor

Hata Kodu 8100030f
Son düzenleyen ckrplus; 18 Aralık 2008 19:29 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Aralık 2008       Mesaj #148
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ckrplus adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar,

soyle ;

Selam ,

soyle ;

Hata Kodu 8100030f

Windows Live Messenger 2009 final sürümde çözülecek bir hata. 8100030f hatasından kurtulmak için:
Başlat > Programlar > Not Defteri > Aç > %SystemRoot%\system32\Drivers\etc\hosts Enter'a basın.

Aşağıdaki satırı ekleyin ve kaydedin:
Alıntı

65.54.239.80 messenger.hotmail.com

Plexicroma - avatarı
Plexicroma
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #149
Plexicroma - avatarı
Ziyaretçi
Benim aldığım hata şöyle

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)

Yardım eder misiniz acaba ?? Msn Disappointed

Hata Kodu: 80040154
persona10 - avatarı
persona10
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #150
persona10 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Plexicroma adlı kullanıcıdan alıntı

Benim aldığım hata şöyle

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)

Yardım eder misiniz acaba ?? Msn Disappointed

Hata Kodu: 80040154

bnde aynı hatayı sürekli alıyorum :s