Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 17

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.138 Cevap: 1.072
emreyildiz - avatarı
emreyildiz
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #161
emreyildiz - avatarı
Ziyaretçi
Bunda kişilerin hem isim hem mail adreslerini kişi resimlerinin yanında göstermesi mümkünmü?
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Aralık 2008       Mesaj #162
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
emreyildiz adlı kullanıcıdan alıntı

Bunda kişilerin hem isim hem mail adreslerini kişi resimlerinin yanında göstermesi mümkünmü?

Kişi listesinde mi, konuşma penceresinde mi? Tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
emreyildiz - avatarı
emreyildiz
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #163
emreyildiz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Kişi listesinde mi, konuşma penceresinde mi? Tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım.

Kişi listesinde iken (konuşma penceresinde değil) kişinin görüntüsünün yanında hem görünen adı hemde mail adresi hemde varsa kişisel iletisiin alt alta görünmesini diyorum mümkünmü. 8.5 te vardı sanırım ama patch lede yapılmış olabilir. Aynı isimdeki kişiler karışabiliyor onun için soruyorum.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Aralık 2008       Mesaj #164
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
emreyildiz adlı kullanıcıdan alıntı

Kişi listesinde iken (konuşma penceresinde değil) kişinin görüntüsünün yanında hem görünen adı hemde mail adresi hemde varsa kişisel iletisiin alt alta görünmesini diyorum mümkünmü. 8.5 te vardı sanırım ama patch lede yapılmış olabilir. Aynı isimdeki kişiler karışabiliyor onun için soruyorum.

Tüm özellikleri uygulanan A-Patch sürümü çıktığında belki e-posta adreslerini de kişi listesinde görmeniz mümkün olabilir. Şu an ancak fare imlecini kişinin görüntü adının üstüne götürdüğünüzde e-posta adresini görebiliyorsunuz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
dJ Samet - avatarı
dJ Samet
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #165
dJ Samet - avatarı
Ziyaretçi
ya hersey mukemml cok guzelde su ıletılerı fln renklerdırmek ıcın plus ın son surumunu bı cıkartsalar daha super olcak tek sorun o bana gore bıde 9.0 da bu aıleler arkdslar fln altta kalıo burda yukarda güzel durmuo onları tamamıyle kapatmanın yada alta almanın bı yolu warmı acaba ? bi on bide şu renklendırme ıcın plus ıcın en kısa zmanda yardımcı olursanız cok guzel olur sımdıden tsk ler arkdaslar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008       Mesaj #166
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Yüklesem mi acaba Bilmem
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
redspark - avatarı
redspark
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #167
redspark - avatarı
Ziyaretçi
beyler msn yi bi turlu kuramıyorum nolur yardımcı oln Msn Confused

Sistem hatası ayrıntıları
Kodu: 0x80000ffff
Acıklama : Cok zararlı hata
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
19 Aralık 2008       Mesaj #168
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Resmını de koysaydın keşke daha ıı yardımcı olular Burası türkiyenin en iiSi Msn Happy
maverix - avatarı
maverix
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #169
maverix - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Kişileri farklı biçimde sıralamayı denediniz mi? WLM > Araçlar > Seçenekler > Düzen bölümünde farklı seçenekleri işaretlemeyi düzenleme ölçütünü değiştirmeyi deneyin. Hesabınızı etkileyen, hesap bilgilerinizi saklayan Messenger sunucusundan kaynaklanan bir problem de olabilir. Ayrıca WLM 2009 RC henüz final sürüm değil. Final sürüm çıktığında yeniden deneyebilirsiniz.

Messenger Plus! ya da başka bir eklenti yüklü mü?

Maalesef şu an için bu özelliği sağlayabilecek uyumlu bir eklenti bulunmamakta.

Şu an için Windows Live Hotmail sayfanıza ulaşabilmeniz için bir kez şifrenizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra gelen kutunuza Messenger üzerinizden gitmek istediğiniz yeniden şifre girmeniz gerekmiyor. Final sürümde bu da bir sorun olarak değerlendirilip çözülebilir. Çünkü açılan giriş sayfasının dil problemi de mevcut.

Messenger plus WLM 2009 uyumlu versiyon ve A-patch yüklü
nlg53 - avatarı
nlg53
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #170
nlg53 - avatarı
Ziyaretçi
windows live mssenger 14.0 kurduktan sonra hangi mesenger discovery hangisini kurmam gerekiyoki çalışsın, bide neden bi süre çalıiştıktan sonra artık çalışmıyo discovery