Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 18

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.138 Cevap: 1.072
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #171
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nlg53 adlı kullanıcıdan alıntı

windows live mssenger 14.0 kurduktan sonra hangi mesenger discovery hangisini kurmam gerekiyoki çalışsın, bide neden bi süre çalıiştıktan sonra artık çalışmıyo discovery

WindowsLiveMessenger 2009 RC (14.0.8050.1202) sürümü ile MessengerDiscovery 2.0.0959 beta sürümü ile uyumlu değildir.WindowsLiveMessenger 2009 RC (14.0.8050.1202) sürümü ile kullanabileceğiniz bir MessengerDiscovery sürümü yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar
RAMUN - avatarı
RAMUN
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #172
RAMUN - avatarı
Ziyaretçi
ben kurdum ama sürekli hata verdi bi türlü açamadım meseenger ı sebebi ne olabilir acaba bana bi yardıncı olabilirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
crazymafya - avatarı
crazymafya
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #173
crazymafya - avatarı
Ziyaretçi
agalar benim bi sorunum var.bu freebies ten im a pc temasını yükledim.sonucunda konuşma penceresinde gönderilen ve alınan iletilerin biriktiği yer de im a pc temasından nasibini aldı.bunu nasıl eski beyaz haline getircem?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Aralık 2008       Mesaj #174
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
redspark adlı kullanıcıdan alıntı

beyler msn yi bi turlu kuramıyorum nolur yardımcı oln Msn Confused

Sistem hatası ayrıntıları
Kodu: 0x80000ffff
Acıklama : Cok zararlı hata

Kurulum aşamasında mı bu hatayı alıyorsunuz? Önceki Messenger sürümünü kaldırdıktan sonra kurmayı denediniz mi? Ayrıca kurulum paketini masaüstüne kopyalayın ve oradan çalıştırmayı deneyin. Güvenlik yazılımınızı da geçici olarak devre dışı bırakmanız sorunu çözmeniz konusunda yardımcı olabilir.

Alıntı
maverix adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger plus WLM 2009 uyumlu versiyon ve A-patch yüklü

WLM 2009 kurulumunu Program Ekle-Kaldır listesinden bulup (Windows Live Temel Parçalar) "Onar" işlemini gerçekleştirdiğinizde de sorun aynı mı? Bu işlemi yaparak A-Patch'in yapmış olduğu değişiklikleri geri almış olursunuz.

Alıntı
RAMUN adlı kullanıcıdan alıntı

ben kurdum ama sürekli hata verdi bi türlü açamadım meseenger ı sebebi ne olabilir acaba bana bi yardıncı olabilirmisiniz

Hata mesajını, hata kodunu ve diğer teknik detayları belirtmeniz gerekiyor.

Alıntı
crazymafya adlı kullanıcıdan alıntı

agalar benim bi sorunum var.bu freebies ten im a pc temasını yükledim.sonucunda konuşma penceresinde gönderilen ve alınan iletilerin biriktiği yer de im a pc temasından nasibini aldı.bunu nasıl eski beyaz haline getircem?

Aşağıdaki konu anlatılan şekilde sahneyi değiştirmelisiniz. Listedeki ilk sahne, varsayılan sahne.
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/218454-wlm-2009-sahne-secme-ve-degistirme.html

Konuşma pencerelerinin arka planını değiştirmek için "Konuşma penceresi için arka plan seç" tuşuna tıklayın, "Tümünü göster..." seçeneğine tıklayın, en son arka plan resmine tıklayın (Yok), "Varsayılan olarak ayarla" tuşuna tıklayın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Freund - avatarı
Freund
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #175
Freund - avatarı
Ziyaretçi
bu yükledigmiz bizim Rc 2 mi oluyor yoksa rc mi 14.8050.1202 bu verisyonu soruyorum plus
çıkması için rc 2 bekleniyor diyor rc2 degilmi yani şimdi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Aralık 2008       Mesaj #176
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Freund adlı kullanıcıdan alıntı

bu yükledigmiz bizim Rc 2 mi oluyor yoksa rc mi 14.8050.1202 bu verisyonu soruyorum plus
çıkması için rc 2 bekleniyor diyor rc2 degilmi yani şimdi

İkinci bir RC sürüm çıkar mı bilmiyorum. Uyumlu Plus! sürümünün çıkış tarihi hakkında bilgi edindiğimizde duyuracağız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
sugarlips - avatarı
sugarlips
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #177
sugarlips - avatarı
Ziyaretçi
programı kurdum fakat msnime girmek istediğim zaman sürekli hizmet geçici olarak kullanılmadığından windows live messenger oturumu açılamadı hatasını veriyo Msn Cry
hata kodu :80004002
Freund - avatarı
Freund
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #178
Freund - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sugarlips adlı kullanıcıdan alıntı

programı kurdum fakat msnime girmek istediğim zaman sürekli hizmet geçici olarak kullanılmadığından windows live messenger oturumu açılamadı hatasını veriyo Msn Cry
hata kodu :80004002

Konuyu iyi incelerseniz istediginizi sorunu nasıl duzelteceginizi bulursunuz zaten kısa kısa yazıyor sayfalarda.
coolcool - avatarı
coolcool
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #179
coolcool - avatarı
Ziyaretçi
bende bu hatayı veriyor ne yapcam
dcd
dJ Samet - avatarı
dJ Samet
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #180
dJ Samet - avatarı
Ziyaretçi
ya hersey mukemml cok guzelde su ıletılerı fln renklerdırmek ıcın plus ın son surumunu bı cıkartsalar daha super olcak tek sorun o bana gore bıde 9.0 da bu aıleler arkdslar fln altta kalıo burda yukarda güzel durmuo onları tamamıyle kapatmanın yada alta almanın bı yolu warmı acaba ? bi on bide şu renklendırme ıcın plus ıcın en kısa zmanda yardımcı olursanız cok guzel olur sımdıden tsk ler arkdaslar