Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 19

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
Gogiya - avatarı
Gogiya
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #181
Gogiya - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yükledim güzelde kişi listemde kimseyi göremiyorum Msn Sad yardım lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar
http://img139.imageshack.us/my.php?image=adszco2.png
myphp?imageadszco2
myphp?imageadszco2
Son düzenleyen Gogiya; 20 Aralık 2008 01:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
tayfun72 - avatarı
tayfun72
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #182
tayfun72 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu son sürümden önce wlm 9.0 beta sürüm kullanıyordum.Dün yeni sürümü sitesinden yükledim bütün eklentileriyle birlikte.Fakat dünden beri webcam.de karşılıklı görüntülü ve sesli iletişim kuramıyorum.Görüntülü konuşma başlat tuşuna bastığımda karşıma "Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin." şeklinde bir uyarı çıkıyor..Bu konu hakkında web.de yardım aradım olanlar fransızca ve çok az..Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
coolcool - avatarı
coolcool
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #183
coolcool - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim madem bunu buraya koyuyosun
milletin sorunlarıylada ilgilen ya
zaten verdiğin link 1 saatte iniyor ızdırap oldunuz ya
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Aralık 2008       Mesaj #184
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
coolcool adlı kullanıcıdan alıntı

bende bu hatayı veriyor ne yapcam
dcd

Alıntı
coolcool adlı kullanıcıdan alıntı

kardeşim madem bunu buraya koyuyosun
milletin sorunlarıylada ilgilen ya
zaten verdiğin link 1 saatte iniyor ızdırap oldunuz ya

Size yardımcı olmayacağım, sorununuzu kendiniz çözmeye çalışın.

Alıntı
dJ Samet adlı kullanıcıdan alıntı

ya hersey mukemml cok guzelde su ıletılerı fln renklerdırmek ıcın plus ın son surumunu bı cıkartsalar daha super olcak tek sorun o bana gore bıde 9.0 da bu aıleler arkdslar fln altta kalıo burda yukarda güzel durmuo onları tamamıyle kapatmanın yada alta almanın bı yolu warmı acaba ? bi on bide şu renklendırme ıcın plus ıcın en kısa zmanda yardımcı olursanız cok guzel olur sımdıden tsk ler arkdaslar

Henüz uyumlu Messenger Plus! sürümü yok ve sanırım birkaç hafta beklemeniz gerekecek. Eğer Plus! olmadan messenger kullanmak istemiyorsanız WLM 8.5 sürümüne dönmenizi öneririm. Kişi listesi için:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/218460-wlm-2009-kisi-listesini-sadelestirme.html

Alıntı
Gogiya adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben yükledim güzelde kişi listemde kimseyi göremiyorum Msn Sad yardım lütfen.

http://img139.imageshack.us/my.php?image=adszco2.png
myphp?imageadszco2
myphp?imageadszco2

Bu mesajda bahsedilen klasörleri silin:
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Eğer WLM 2009'u Microsoft'tan değil de ilk mesajdaki 30mb'lık ek dosyasından indirdiyseniz, Extra klasörü içindeki kurulumları da gerçekleştirmelisiniz. Bunun dışında sorun hesap bilgilerinizi tutan Microsoft sunucusundaki dosyada da oluşmuş olabilir. Bu konuyla ilgili Windows Live Support'a ulaşmanız gerekir.

Alıntı
tayfun72 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bu son sürümden önce wlm 9.0 beta sürüm kullanıyordum.Dün yeni sürümü sitesinden yükledim bütün eklentileriyle birlikte.Fakat dünden beri webcam.de karşılıklı görüntülü ve sesli iletişim kuramıyorum.Görüntülü konuşma başlat tuşuna bastığımda karşıma "Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin." şeklinde bir uyarı çıkıyor..Bu konu hakkında web.de yardım aradım olanlar fransızca ve çok az..Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler...

Araştırıp cevap yazmaya çalışacağım.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
qmandan - avatarı
qmandan
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #185
qmandan - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler indirdim kurdum bir sıkıntı yok Msn Wink
xrapx - avatarı
xrapx
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #186
xrapx - avatarı
Ziyaretçi
Ama buna uyumlu Msn Plus daha çıkmamış çıkmışta yayınlanmamış Kısa zamanda çıkar merak etmeyin.
erhan850 - avatarı
erhan850
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #187
erhan850 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende şöyle bir problem var.ileti geldiginde normalde turuncu ışık yanıp sönmesi gerekirken hiçbirşey olmuyor sadece ses çıkıyor.turuncuışık falan yok ortada.bu problemi nasıl çözebilirim?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Aralık 2008       Mesaj #188
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
erhan850 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bende şöyle bir problem var.ileti geldiginde normalde turuncu ışık yanıp sönmesi gerekirken hiçbirşey olmuyor sadece ses çıkıyor.turuncuışık falan yok ortada.bu problemi nasıl çözebilirim?

Yüklü olan Messenger Plus! sürümünü kaldırmanız gerekiyor.
erhan850 - avatarı
erhan850
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #189
erhan850 - avatarı
Ziyaretçi
ozamanda sekmeli sohbetleri kullanamam heralde değilmi?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Aralık 2008       Mesaj #190
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
erhan850 adlı kullanıcıdan alıntı

ozamanda sekmeli sohbetleri kullanamam heralde değilmi?

Hayır, kullanamazsınız.