Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 25

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.104 Cevap: 1.072
madisom - avatarı
madisom
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #241
madisom - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar ben 9 betayı yükledim fakat bu başka pclerde oturum açmaya izin die bişi var içinde o aktifdi ve sanıyorum beni beta user olarak tanımladığı için başka bir bilgisayar ilk 9 u kurup açtığım msni mi açamıyorum sadece ilk kurduğum pc de açılıyor ve hata olarak da 8100030d veriyor ama diğer msnlerim açılıyor sadece tek bir adresim açılmıyor. Ne yapmam gerek sildim normal rc versiyona geri döndüm ama gene aynı diğer ilk kurduğum pc den demi kaldırmalıyım acaba

Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Aralık 2008       Mesaj #242
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
10ore adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar indirdim fakat kuramıyorum..messenger.msi a tıklıyorum iki kere kum saati çıkıyo bişeyler yükler gibi yapıo sora kayboluyo ve yüklemiyo format atmadan önce denemiştim attım yine denedim yine olmadı windows installer 3.1 de yüklü son güncellemede var acaba Xp oldugundan dolayımı kaynaklanan bi sorun yardmcı olursanız sevinirim tşk şimdiden..

Yüklenmediğine emin misiniz? Başlat > Programlar > Windows Live > Windows Live Messenger kısayolu mevcut değil mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
madisom adlı kullanıcıdan alıntı

Ya arkadaşlar ben 9 betayı yükledim fakat bu başka pclerde oturum açmaya izin die bişi var içinde o aktifdi ve sanıyorum beni beta user olarak tanımladığı için başka bir bilgisayar ilk 9 u kurup açtığım msni mi açamıyorum sadece ilk kurduğum pc de açılıyor ve hata olarak da 8100030d veriyor ama diğer msnlerim açılıyor sadece tek bir adresim açılmıyor. Ne yapmam gerek sildim normal rc versiyona geri döndüm ama gene aynı diğer ilk kurduğum pc den demi kaldırmalıyım acaba

Hesabınızla alakalı klasörleri silmeyi deneyin:
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Buradaki klasörleri silmeniz yeterli olmazsa aşağıdaki mesajda yer alan klasörleri silin (yalnızca hesabınızla alakalı olanları):
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
wildness - avatarı
wildness
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #243
wildness - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler yeni haber için. yanlız ben 4 gün önce falan otomatik güncelleme ile kurduğum için ingilizce geldi. birisi language dosyasını upload edebilrmi lütfen?Msn Thinking
mertymertcan - avatarı
mertymertcan
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #244
mertymertcan - avatarı
Ziyaretçi
wildness ya senden birşey rica edeceğim,
C:\Program Files\Windows Live\Messenger dizinindeki msgslang****.dll (***rakamlar falan var) dosyasını rapidshare'a upload edebilirmisin.. senin aradığın türkçe dll dosyası ise bu başlık altında birkaç sayfa önce vardı..
bana bu kıyağı geçebilirsen çok teşekkür edeceğim sanaMsn Wink
Alıntı
wildness adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkürler yeni haber için. yanlız ben 4 gün önce falan otomatik güncelleme ile kurduğum için ingilizce geldi. birisi language dosyasını upload edebilrmi lütfen?Msn Thinking

wildness - avatarı
wildness
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #245
wildness - avatarı
Ziyaretçi
İngilizce msgslang.14.0.8050.1202.dll:
RapidShare: Easy Filehosting
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Aralık 2008       Mesaj #246
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Türkçe msgslang.14.0.8050.1202.dll bu mesajda yer alıyor:
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #247
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle s.a arkadaşlar sorum şudur mail açılan sayfası firefox olarak açılıyor ben ise direk normal internet sayfasında açılmasını istiyorum bunu nasıl yaparım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Aralık 2008       Mesaj #248
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
XSeZeRiX adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle s.a arkadaşlar sorum şudur mail açılan sayfası firefox olarak açılıyor ben ise direk normal internet sayfasında açılmasını istiyorum bunu nasıl yaparım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

Henüz bunu sağlayabilecek bir eklenti bulunmuyor maalesef.
mertymertcan - avatarı
mertymertcan
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #249
mertymertcan - avatarı
Ziyaretçi
çok sağolasın,
bu arada şunu eklemek istediğim bu değişikliği yaptıktan sonra "host file"ı hatalı buluyor malum diller farklı troubleshoot yaparak sorun kısa sürede çözülüyor.
Alıntı

İngilizce msgslang.14.0.8050.1202.dll:
RapidShare: Easy Filehosting

musti26 - avatarı
musti26
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #250
musti26 - avatarı
Ziyaretçi
msn v14'te kişi listem boşmuş gbi gözüküyo
kişi listenizde kimse yok yeni kişi ekleyin fln diyo lütfen yardımcı olr musunuz?