Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 26

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.104 Cevap: 1.072
acaipler - avatarı
acaipler
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #251
acaipler - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XSeZeRiX adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle s.a arkadaşlar sorum şudur mail açılan sayfası firefox olarak açılıyor ben ise direk normal internet sayfasında açılmasını istiyorum bunu nasıl yaparım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

dostum firefoxu varsayılan internet tarayıcısından kaldır ve varsayılan internet tarayıcısını internet explorer yap.sorun çözülür aynı sorun bendede vardı hallettimMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
blazer95 - avatarı
blazer95
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #252
blazer95 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar İyi GÜnler ben WLM 9 u kurdum Fakat kişi listem Gorunmuyor.sorun nedir acaba
Sponsorlu Bağlantılar
alfix78 - avatarı
alfix78
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #253
alfix78 - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.messengeri tıklayarak maillerime bakamıyorum.mail geldiği zaman tıklıyorum http://g.msn.com/5metr_tr/11 böyle bir sayfa açılıyor.maillerime bakamıyorum.bunu nasıl düzeltebilirim.teşekkürler
ebu_turab - avatarı
ebu_turab
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #254
ebu_turab - avatarı
Ziyaretçi
ben bunu yükledikten sonra msn açılmaz oldu. sürekşi hata veriyor. eski sürümüde yüklemiyor..
yardımcı olabilirmisiniz
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Aralık 2008       Mesaj #255
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
musti26 adlı kullanıcıdan alıntı

msn v14'te kişi listem boşmuş gbi gözüküyo
kişi listenizde kimse yok yeni kişi ekleyin fln diyo lütfen yardımcı olr musunuz?

Alıntı
blazer95 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar İyi GÜnler ben WLM 9 u kurdum Fakat kişi listem Gorunmuyor.sorun nedir acaba

Diğer hesaplarınızda da durum aynı mı? web-setup dosyası ile mi kurulumu gerçekleştirdiniz yoksa ilk mesajdaki ekte bulunan Messenger.msi dosyası ile mi? Messenger.msi dosyası ile kurulum yaptıysanız Extra klasörü içinde bulunan paketleri de kurmanız gerekiyor.

Bunun dışında şu adımları uygulamanızı önerebilirim:

1-) Windows Live Messenger'ı bilgisayarınızdan kaldırın.
----- Başlat > Çalıştır > appwiz.cpl yazıp Tamam'a tıklayın.
----- Açılan listede Windows Live Messenger'ı bulup Kaldır tuşuna tıklayın.

2-) Geçici dosya ve klasörleri silin.
----- Başlat > Çalıştır > cleanmgr yazıp Tamam'a tıklayın.
----- C: sürücüsünü seçip Tamam'a tıklayın. İşlem birkaç dakika sürebilir, bekleyin.
----- Disk Temizleme ekranında 'Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları, Geçici Internet Dosyaları, Geçici Dosyalar, Geçici Çevrimdışı Dosyalar ve Çevrimdışı Dosyalar' seçeneklerini işaretleyin ve iki kez Tamam tuşuna tıklayın.

3-) Windows Live Messenger'a ait olan önbellek dosyalarını silin.
----- Başlat > Çalıştır > cmd yazıp Tamam'a tıklayın.
----- Sırasıyla aşağıdaki komutları uygulayın:
Kod:
del "%USERPROFILE%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL"
del "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL"
del "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts"<>
del "%USERPROFILE%\Contacts"
Alıntı
alfix78 adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar.messengeri tıklayarak maillerime bakamıyorum.mail geldiği zaman tıklıyorum http://g.msn.com/5metr_tr/11 böyle bir sayfa açılıyor.maillerime bakamıyorum.bunu nasıl düzeltebilirim.teşekkürler

Yabancı dilde açılan bu sayfada giriş bilgilerinizi kullanarak gelen kutunuza ulaşabilirsiniz. Muhtemelen WLM 2009 RC sürümünden kaynaklanan bir hata. Büyük ihtimalle WLM 2009 Final sürümde giderilmiş olacaktır.

Alıntı
ebu_turab adlı kullanıcıdan alıntı

ben bunu yükledikten sonra msn açılmaz oldu. sürekşi hata veriyor. eski sürümüde yüklemiyor..
yardımcı olabilirmisiniz

Bu aracı kullanarak Windows Live Messenger ile alakalı tüm kurulumların doğru bir şekilde kaldırıldığından emin olun:
Windows Installer CleanUp Utility

Kurma aşamasında sorunlar devam ederse bu konuda anlatılan adımları uygulayın:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Bütün bunları yapmanıza rağmen hala WLM 8.5'i kuramıyorsanız aşağıdaki konunun ilk mesajında yer alan ek dosyasını indirin ve o şekilde kurulum yapın:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NİYO - avatarı
NİYO
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #256
NİYO - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar mail kutusuna tıklıyorum hiçbirşey açılmıyor...Hiç tık yok yani hiçbirşey açılmıyor öyle kalıyor nasıl düzeltebilirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Aralık 2008       Mesaj #257
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
NİYO adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar mail kutusuna tıklıyorum hiçbirşey açılmıyor...Hiç tık yok yani hiçbirşey açılmıyor öyle kalıyor nasıl düzeltebilirim

Internet Explorer dışında bir tarayıcı yüklü mü? (Örneğin Firefox) Varsayılan tarayıcınız hangisi?
NİYO - avatarı
NİYO
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #258
NİYO - avatarı
Ziyaretçi
varsayılan tarayıcı explorer şimdi şöyle bir durum var msn de butona tıklıyorum explorer açılmıyor
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #259
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ebu_turab adlı kullanıcıdan alıntı

yardımcı olabilirmisiniz

yakın tarihte kurduysanız sistemi geri yükleyin yani eski sürümün kurulu olduğu tariheMsn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Aralık 2008       Mesaj #260
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
NİYO adlı kullanıcıdan alıntı

varsayılan tarayıcı explorer şimdi şöyle bir durum var msn de butona tıklıyorum explorer açılmıyor

Herhangi bir yama uyguladınız mı? Messenger.msi ile kurulum yaptıysanız Extra klasöründeki paketleri de kurdunuz mu? Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'a ulaşıp "Onar" işlemini gerçekleştirmeyi denediniz mi? Başka bir hesabınızda da durum aynı mı? Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sorun devam ediyor mu?