Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 27

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
NİYO - avatarı
NİYO
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #261
NİYO - avatarı
Ziyaretçi
yama olarak sadece birtane plus yükledim oda uyumlu değimiş..Diğer söylediklerinizin hepsini yaptım...Ama plus u kaldırmadım ondan olabilirmi acaba...
Sponsorlu Bağlantılar
mn38 - avatarı
mn38
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #262
mn38 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bunu kurmayı başaramadım galiba. kuruyorum hiç bir uuyarı vermiyor ama programıda kurmuyor... ayrıca kaldırmak için prog ekle kaldırda da çıkmıyor... artık eski versiyonu da yükleyemiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Aralık 2008       Mesaj #263
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
NİYO adlı kullanıcıdan alıntı

yama olarak sadece birtane plus yükledim oda uyumlu değimiş..Diğer söylediklerinizin hepsini yaptım...Ama plus u kaldırmadım ondan olabilirmi acaba...

Maalesef şu an başka bir çözüm önerisi sunamıyorum. Güvenlik programınız kapalıyken deneyin bir de.

Alıntı
mn38 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben bunu kurmayı başaramadım galiba. kuruyorum hiç bir uuyarı vermiyor ama programıda kurmuyor... ayrıca kaldırmak için prog ekle kaldırda da çıkmıyor... artık eski versiyonu da yükleyemiyorum

Başlat > Programlar > Windows Live > Windows Live Messenger kısayolu mevcut değil mi?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
kbR4 - avatarı
kbR4
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #264
kbR4 - avatarı
Ziyaretçi
ya uyumLu pLuss né zmn çıkıooooooooo ????????????????
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Aralık 2008       Mesaj #265
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kbR4 adlı kullanıcıdan alıntı

ya uyumLu pLuss né zmn çıkıooooooooo ????????????????

Daha önce de belirttiğim gibi bir gelişme olduğunda bu bilgiyi sizlerle paylaşacağız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
erdy1903 - avatarı
erdy1903
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #266
erdy1903 - avatarı
Ziyaretçi
ya bu msn pluss olmadn çorba gibi ne zaman çıkarcaklarsa artık anlamadım, geriyede dönemiyoruz
artexalp - avatarı
artexalp
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #267
artexalp - avatarı
Ziyaretçi
discovery ve plus olmadan bence hakketten anlamı olmuyor bunun Msn Confused ne zaman gelcıekler bunlar
16_genclikk - avatarı
16_genclikk
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #268
16_genclikk - avatarı
Ziyaretçi
ya bişi sorabilirmiyim..?? ben kurdum sorunsuz ancak sizin ilk görüntüdeki gibi "Yeniden Hoşgeldiniz" yerine "Oturum Aç" yazıyor.. Bunu anLamadımMsn Confused

Alıntı
artexalp adlı kullanıcıdan alıntı

discovery ve plus olmadan bence hakketten anlamı olmuyor bunun Msn Confused ne zaman gelcıekler bunlar

katılıyorum hele renksiz yazı olmadan cok cok kötü oluyo inş kısa bir sürede çıkar ! Msn Happy

yoksa tekrar kurmama gerek var mı ???
C0mPuTeR - avatarı
C0mPuTeR
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #269
C0mPuTeR - avatarı
Ziyaretçi
Vallahi Bu İşin Cılkını Çıkarttılar Ha!!!Yaw Halen Daha Final Sürümü Yayınlamıyorlar.50 Defa Zırt Bırt Betalar Çıkarıp Milleti Uğraştırıyorlar.Zorbela Bir Sürüm Çıkarttılar Onda da Görüntülü Konuşmalarda Aksaklıklar Yaşanıyor...Konuşurken Sıklıkla Hem Görüntü,Hemde Sesler Kesiliyor.Bazen Karşı Taraf Konuşurken Bile Ses Gelmiyor.Ancak Son Cümlesini Anlayabiliyorsun.İkincisi de; Halen Daha Üstünden 1 Haftadan Fazladır Süre Geçmiş Olmasına Rağmen Doğru Düzgün Hiçbir Eklenti Ve Yamalarla Uyumlu Değiller.Bir An Önce Çıkarsalar İyi Olacak.Çünkü Son Kez *Final* Sürüm Yayınlanacağı İçin Aradaki Kullanım Süresi Biraz Uzun Olur.Eğer Geç Çıkarırlarsa 2 Defa Üst Üste Çıkaracaklar.Yazık Olacak O Zaman Emeklerine.O Kadar Zaman Kaybı Değil mi??Artık Daha Vallahi Yorulduk.İnşallah Bir An Önce Herşey Yerli Yerine Oturur.Bizde Rahatlarız Yaaaa Üfffff++Pöffffffff*Dilber Halanında Dediği Gibi:"Hoşşiklik Yapmayın!...Msn GrinMsn GrinMsn Grin"TürkiyemSaygılarımla...
erdy1903 - avatarı
erdy1903
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #270
erdy1903 - avatarı
Ziyaretçi
plusı çıkarsınlar gerisine gerk yok...msn çorba gibi yoksaMsn Grin