Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 34

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.068 Cevap: 1.072
err_ryn - avatarı
err_ryn
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #331
err_ryn - avatarı
Ziyaretçi
hala uyumlu Messenger Plus! Live yok mu?

Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #332
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
omer_5 adlı kullanıcıdan alıntı

yani msn yükledim ancak açılırken hata oluştu diyor ve gönderme diyorum msn açılmıyor hata:sistem dosyası eksik gibi birşey diyor

Sponsorlu Bağlantılar
hata şöyle diyor Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. ne yapma lazımmm

C:\Documents and Settings\bilgisayar adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\msn adresin" dizininin içeriğini silip tekrar oturum açınız.

Alıntı
alper_53 adlı kullanıcıdan alıntı

iyi aksamlar..

Neden ben Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) surumunu XP de kuramıyorum hata deyıp duruyor..
Lutfen acıl yardım edermısınız ?

hata görüntüsünü yada kodunu belirtiniz lütfen?

Alıntı
ylnzefe adlı kullanıcıdan alıntı

bunda da sürekli yardım penceresi çıkıyor bunu nasıl kapatabilirim

yardım penceri derken oturum açılışdaki bugün penceresi ise:

araçlar-seçenekler-oturum aç-messenger da oturum açtığımda windows live bugünü görüntüle seceneğini pasif yapınız.

Alıntı
err_ryn adlı kullanıcıdan alıntı

hala uyumlu Messenger Plus! Live yok mu?

hayır yok.

kbR4 - avatarı
kbR4
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #333
kbR4 - avatarı
Ziyaretçi
uymLu pLus né zmn oLcak yaa Msn Cry
akff - avatarı
akff
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #334
akff - avatarı
Ziyaretçi
WLM 2009 Son Surumunu Pc Kurdum.. Kurulumda Herhangı Bı sorun yada Hata ıle karsılasmadım.. Sorun Su Kı hıc bır hata gostermeden Msn Acamıyorum.. Oturum ac Dıyorum Oturum Acılmadan adres Sıfre yazılan Goruntu gerı gelıyo Birden fazla _Adres Denedım yardımcı Olabılırsenız sevınırımç...
persona10 - avatarı
persona10
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #335
persona10 - avatarı
Ziyaretçi
web kamerası bende hep küçük oluyor profil resmindeki boyut seçeneklerinde de küçük ve orta var sadece, web kamerasınınküçücük olması çok kötü bunun düzeltilme yolu var değil mi???
erdy1903 - avatarı
erdy1903
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #336
erdy1903 - avatarı
Ziyaretçi
plus ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı
vechy - avatarı
vechy
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #337
vechy - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. msn açıldıktan 10 sn sonra bu hata raparo çıkıyo. sorun nedir?
alesta - avatarı
alesta
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #338
alesta - avatarı
Ziyaretçi
the was an error loading the messenger discovery dll file.please re install or seek help on our forums hatası alıyorum fakat hersey yolunda uyarıyı almadan acılmıyor msn cözümü nedir acaba ve paylasım ıcın tesekkurler emegınıze saglık cok güzel bnce

sürüm :Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202)
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Ocak 2009       Mesaj #339
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
persona10 adlı kullanıcıdan alıntı

web kamerası bende hep küçük oluyor profil resmindeki boyut seçeneklerinde de küçük ve orta var sadece, web kamerasınınküçücük olması çok kötü bunun düzeltilme yolu var değil mi???

Kamera için de orta ve küçük diye boyut ayarı var. Orta'yı seçin, yapabileceğiniz en fazla şey bu.

Alıntı
alesta adlı kullanıcıdan alıntı

the was an error loading the messenger discovery dll file.please re install or seek help on our forums hatası alıyorum fakat hersey yolunda uyarıyı almadan acılmıyor msn cözümü nedir acaba ve paylasım ıcın tesekkurler emegınıze saglık cok güzel bnce

sürüm :Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202)

MessengerDiscovery bu yeni Messenger'a da yüklenmeye çalışılıyor ama uyumsuz olduğundan başarılı olamıyor ve hata veriyor. MessengerDiscovery'yi kaldırabilirsiniz, bu durumda bu uyarıyı almazsınız.
akff - avatarı
akff
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #340
akff - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
akff adlı kullanıcıdan alıntı

WLM 2009 Son Surumunu Pc Kurdum.. Kurulumda Herhangı Bı sorun yada Hata ıle karsılasmadım.. Sorun Su Kı hıc bır hata gostermeden Msn Acamıyorum.. Oturum ac Dıyorum Oturum Acılmadan adres Sıfre yazılan Goruntu gerı gelıyo Birden fazla _Adres Denedım yardımcı Olabılırsenız sevınırımç...

Yardımcı Olabılcek Kımse mı Yok ?
Yoksa Aktıf uye olmadıgımız ıcın Cewap mı Yok ?