Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 35

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.074 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Ocak 2009       Mesaj #341
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
akff adlı kullanıcıdan alıntı

Yardımcı Olabılcek Kımse mı Yok ?
Yoksa Aktıf uye olmadıgımız ıcın Cewap mı Yok ?

Bu konunun önceki sayfalarında bu ve benzeri birçok soru cevaplandı. WLM 2009'u ilk mesajdaki 30mb'lık ek dosyasından indirdiyseniz Extra klasöründeki .msi dosyalarını kurmalısınız. WLM'yi kurarken ve oturum açmaya çalışırken güvenlik programınız devre dışı olmalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
akff - avatarı
akff
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #342
akff - avatarı
Ziyaretçi
Sağol ustad Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
dj akon - avatarı
dj akon
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #343
dj akon - avatarı
Ziyaretçi
palaşımınız için teşekkürler emeğe saygı
erdL - avatarı
erdL
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #344
erdL - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben msn 2009 final (14.0.8050.1202) kullanıyorum fakat msn 8.5 kullanmak istiyorum ve 8.5 sürümünü yükledigimde

http://img88.imageshack.us/my.php?image=erevb9.jpg (daha yeni bir sürüm var devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekmektedir)

bu yazı ile karşılaşıyorum , güncelleştirmeleride kapatıyorum fakat yinede karşıma çıkıyor bunu önlemek için ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim teşekkürler...
olumsuz - avatarı
olumsuz
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #345
olumsuz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erdL adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben msn 2009 final (14.0.8050.1202) kullanıyorum fakat msn 8.5 kullanmak istiyorum ve 8.5 sürümünü yükledigimde

http://img88.imageshack.us/my.php?image=erevb9.jpg (daha yeni bir sürüm var devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekmektedir)

bu yazı ile karşılaşıyorum , güncelleştirmeleride kapatıyorum fakat yinede karşıma çıkıyor bunu önlemek için ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim teşekkürler...

sen 8.5 değil 8.5 beta yüklemeye çalışıyon
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #346
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
olumsuz adlı kullanıcıdan alıntı

sen 8.5 değil 8.5 beta yüklemeye çalışıyon

o uyarıyı beta olduğu içinmi veriyor yani beta olduğu için veriyorsa ben bu 2009 u boşunamı yükledim vay be yani bilmediğim için soruyorum arkadaşlar yanlış anlamayın sakın Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Ocak 2009       Mesaj #347
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
XSeZeRiX adlı kullanıcıdan alıntı

o uyarıyı beta olduğu içinmi veriyor yani beta olduğu için veriyorsa ben bu 2009 u boşunamı yükledim vay be yani bilmediğim için soruyorum arkadaşlar yanlış anlamayın sakın Msn Happy

Evet, o uyarıyı artık desteklenmeyen bir BETA sürümde oturum açmaya çalıştığınız için alıyorsunuz. Dolayısıyla 9'u neden boşuna yüklemiş olacaksınız ki? O daha yeni bir sürüm ve siz de denemek istemişsiniz.

8.5 Final'i yüklemek için https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html adresini ziyaret edin.
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #348
bekmez - avatarı
Ziyaretçi
eklentilerle ilgili herhangi bir acıklama yok sanırım discovery 2 25 aralıkta cıkacaktı sanırım ana sayfada yazıyordu şimdi ise o yazı kalkmış pluş iiçinde öyle her hangi açıklama yada yapılan calısmaları duymadık yoksa calısma falan yok mu finalle beraber mi gelecek uyumlu eklentiler
hakessur - avatarı
hakessur
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #349
hakessur - avatarı
Ziyaretçi
herşey iyi güzel ama sorun yaşıyorum oturum açamıyorum bana 80040154 hatası veriyor başlat-çalıştır-cmd sonra da enter ondan sonra %windir%\system32\regsvr32 %windir%\system32\msxml3.dll bunuda yazdım entere bastım gene işe yaramadı Msn ConfusedMsn Confused: yardım lütfen
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #350
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hakessur adlı kullanıcıdan alıntı

herşey iyi güzel ama sorun yaşıyorum oturum açamıyorum bana 80040154 hatası veriyor başlat-çalıştır-cmd sonra da enter ondan sonra %windir%\system32\regsvr32 %windir%\system32\msxml3.dll bunuda yazdım entere bastım gene işe yaramadı Msn ConfusedMsn Confused: yardım lütfen

MSN Hata Kodu 80040154 Windows Live Messenger Hatası