Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 39

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.092 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Ocak 2009       Mesaj #381
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Sanırım bir Microsoft çalışanının Windows 7 ve Windows Live Essentials yazılımlarıyla ilgili bir konuşmasından kaynaklanan bir tür karışıklık var ortada. Windows Live Messenger 2009 14.0.8050.1202 sürümünden daha yeni bir WLM 2009 sürümü bulunmamaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #382
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Sanırım bir Microsoft çalışanının Windows 7 ve Windows Live Essentials yazılımlarıyla ilgili bir konuşmasından kaynaklanan bir tür karışıklık var ortada. Windows Live Messenger 2009 14.0.8050.1202 sürümünden daha yeni bir WLM 2009 sürümü bulunmamaktadır.

biraz ing. varsa denilen sonderece açık rc sürümü hiç değişmeden finale yukseltildi ana sayfayada bakarsanın tamaman beta yazılarının kalktığını gorurursunuz yani bu yayınlan rc sürümde bug bulunmadaı ve gold bite hiç oynanmadan yukseltildiiii.....Msn LipssealedMsn LipssealedMsn Lipssealed
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Ocak 2009       Mesaj #383
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

biraz ing. varsa denilen sonderece açık rc sürümü hiç değişmeden finale yukseltildi ana sayfayada bakarsanın tamaman beta yazılarının kalktığını gorurursunuz yani bu yayınlan rc sürümde bug bulunmadaı ve gold bite hiç oynanmadan yukseltildiiii.....Msn LipssealedMsn LipssealedMsn Lipssealed

Nasıl yani biraz İngilizce varsa? Arapça kaynaklardan faydalanarak bilgilendirme yapmıyoruz. Mesajımda yazanlar da yanlış değil. İlk mesajdaki sürüm en son sürüm. Başka bir deyişle Microsoft bu RC sürümü Final sürüm olarak kabul etti ve resmi WLM indirme sayfasına bu sürümü taşıdı. Yani "Final sürüm yayınlandı" haberinin pek de bir önemi yok çünkü indirilecek yeni bir dosya mevcut değil.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #384
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
peki niye karşılık var diyosunuz yada anladığım kadarıyla final bu değil diyosunuz onu anlamdım.saygılarr.. yani karışıklık filan yok son derece açık..rc sürüm final olarak yukseltildi diye topiğinizi düzenleye bilirisiniz ins. bilgilenmesi açısından..
psikolaz61 - avatarı
psikolaz61
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #385
psikolaz61 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sıze sevınecegınız bır haber vereyım

microsoft,
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) RC surumunu üzerinde değişiklik yapmadan fınal sürüm olarak kabul edince Patchou da plus'un 4.80 versıyonunu beta testerlerden gelen olumlu cevaplar nedenıyle yayınlama kararı almıs

yeni plus;
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) ile tam uyumlu skinler,scriptler günlük kaydetme vs sorunsuz çalışıyor

[
"Patchou will release Plus! 4.80 as a public beta on Saturday (tomorrow!).
"]

cumartesi (yarın) yeni plus indirilmeye hazır olacak bilginize sunarım

mertymertcan - avatarı
mertymertcan
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #386
mertymertcan - avatarı
Ziyaretçi
söz konusu sayfanın linkini verebilir misin? insan kendi gözleriyle görmek istiyor daMsn Wink
Alıntı
psikolaz61 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar sıze ......... sunarım

asbah - avatarı
asbah
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #387
asbah - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar bana yardım edermısınız msncore.dll yuklemem gerekıyordu.yuklenmemeklebırlıkte msnıde kaldıramıyorum olmuyor.aslında ılk once en son surumu kurmustum ama sonradan coklu msnı de eklıyeyım dedım sonra boyle oldu bırdaha duzelmedı.ne yapmalıyım.
kbR4 - avatarı
kbR4
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #388
kbR4 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
psikolaz61 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar sıze sevınecegınız bır haber vereyım

microsoft,
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) RC surumunu üzerinde değişiklik yapmadan fınal sürüm olarak kabul edince Patchou da plus'un 4.80 versıyonunu beta testerlerden gelen olumlu cevaplar nedenıyle yayınlama kararı almıs

yeni plus;
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) ile tam uyumlu skinler,scriptler günlük kaydetme vs sorunsuz çalışıyor

[
"Patchou will release Plus! 4.80 as a public beta on Saturday (tomorrow!).
"]

cumartesi (yarın) yeni plus indirilmeye hazır olacak bilginize sunarım

sonunda yaa késin dmiii yaRııınn Msn Disappointed
asbah - avatarı
asbah
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #389
asbah - avatarı
Ziyaretçi
gercekten cok tesekkur edrım sabahtan berı ugrasıyorum olmuyordu
linkleriniz mukemmelMsn Happycok cok tesekkur ederım..
psikolaz61 - avatarı
psikolaz61
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #390
psikolaz61 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar güvenebilirsiniz yarın çıkıyor ama illede link isteriz diyorsanız buyurun Msn Happy

Important news regarding Windows Live Messenger and Messenger Plus! Live

So when will a working version be released?
ile başlayan paragrafta cumartesi (yarın) çıkacağı belirtilmiş