Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 40

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.092 Cevap: 1.072
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #391
bekmez - avatarı
Ziyaretçi
ie ile degilde firefox ile acıyor ve ispanyolca bir siteye yönlendirme yapıyordu o soruun düzeldi mi bide görüntülü aramada sorun yaşanıyordu bu hatalar düzeltilmeden mi final oldu yoksa 2 dosya arasında fark mı var
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #392
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bekmez adlı kullanıcıdan alıntı

ie ile degilde firefox ile acıyor ve ispanyolca bir siteye yönlendirme yapıyordu o soruun düzeldi mi bide görüntülü aramada sorun yaşanıyordu bu hatalar düzeltilmeden mi final oldu yoksa 2 dosya arasında fark mı var

Şimdiye Kadar Aynı Sorunlar Var, Bende Yeniden İndirdim Bi Değişiklik Yok.
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) Final Diye Adını Koymuşlar Yuh Yani No Angel
Sponsorlu Bağlantılar

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Ocak 2009       Mesaj #393
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

Download Windows Live Messenger 9.0 (2009) RTW - Available right here - Softpedia
burda yayınlanmış şimdi anladığım kadarıyla rc sürüm direk rtw te tarnsfer olmuş yani bug lar olmadığı için rc sürüm finale dikey geçiş yapmış acaba boylemii...

Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

biraz ing. varsa denilen sonderece açık rc sürümü hiç değişmeden finale yukseltildi ana sayfayada bakarsanın tamaman beta yazılarının kalktığını gorurursunuz yani bu yayınlan rc sürümde bug bulunmadaı ve gold bite hiç oynanmadan yukseltildiiii.....Msn LipssealedMsn LipssealedMsn Lipssealed

Alıntı
bekmez adlı kullanıcıdan alıntı

Ben de web kamerasından dinamik görüntü resmi oluştururken bir hata bulmuştum. O da muhtemelen hala duruyor (henüz finali yüklemedim). Yani hatalar hala var. Bu Messenger işi bayağı baş ağrıttı. Şu Messenger'ı öyle RC filan uğraşmadan adı gibi 2009'un ilk dakikasında yayınlasalardı ne olurdu sanki cık cık cık Msn Mad

Bu arada eski Windows Live ürünlerini indirdiğimiz http://get.live.com adresi de artık yeni Windows Live sayfalarından birine yönleniyor.
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #394
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
görüntülü aramada sorun yaşayalrın işine yarayabilir alttaki açıklamalar

Video: Web kamerası denetim ve efekt eklentilerinin çalışması durabilir ve web kameraları için görüntülenmeyebilirler Bazı web kamerası üreticileri, kameranın kullanımıyla ilgili denetimler veya Messenger içinde video deneyimine uygulayabileceğiniz efektler sağlar. Messenger'ın yeni sürümünde, bu eklentilerin çalışması durabilir. Görüntülü arama veya web kamerası oturumu sırasında Messenger'da görüntü resminizin altında web kamerası üreticisinin kamera denetimi ve efekt simgesini göremiyorsanız, güncelleştirme için lütfen donanım üreticinize başvurun.
Windows Live Messenger beta veya Windows Messenger'a yönelik sesli ve görüntülü aramalar çalışmıyor Messenger'ın beta sürümü ile yeni yayımlanan sürümü arasında ya da Windows Messenger ile Windows Live Messenger'ın yayımlanmış sürümü arasında sesli ve görüntülü aramalar yapılamaz. Hem gönderen hem de alan Essentials - Windows Live adresinden en son Windows Live Messenger sürümüne yükseltmelidir.

kaynak live com tıkla açılan sayfada Ayrıntılı sürüm notlarını görüntüle (pdf) yi tılarsanız bilgilere ulaşabilirsiniz yada burdan da tıklayıp direk pdfyi açabilirsiniz
kbR4 - avatarı
kbR4
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #395
kbR4 - avatarı
Ziyaretçi
hdii ya pLusuuu istioRzzz
Düşebakan - avatarı
Düşebakan
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #396
Düşebakan - avatarı
Ziyaretçi
İnsanı deli eder bu msn ya. Application data'daki contracts ile direk Documents and Settings'deki contacts'ı da sildim ama hala aynı hata rapor. Program hiç açılmıyor!
Düşebakan - avatarı
Düşebakan
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #397
Düşebakan - avatarı
Ziyaretçi
adszrf5
w501
C0mPuTeR - avatarı
C0mPuTeR
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #398
C0mPuTeR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Microsoft'un Sitesindeki Messenger'in Final Görüntüsü mü?Eğer Öyleyse Konuşma Penceresinde Üstteki Menülerde Yine Simgeler mi Yerleşmiş Yoksa Eski Görüntüsü mü O...Ayrıca Bundan Öncekiyle Arasında Bir Farklılık Var mı?Lütfen Yeni İndiren Arkadaşlar Bilgilendirsin.Saygılarımla.....
forumcu258 - avatarı
forumcu258
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #399
forumcu258 - avatarı
Ziyaretçi
türkçe yama için teşekkürler sabahtan beri arıyordum valla ellerinize sağlık
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Ocak 2009       Mesaj #400
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
C0mPuTeR adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Microsoft'un Sitesindeki Messenger'in Final Görüntüsü mü?Eğer Öyleyse Konuşma Penceresinde Üstteki Menülerde Yine Simgeler mi Yerleşmiş Yoksa Eski Görüntüsü mü O...Ayrıca Bundan Öncekiyle Arasında Bir Farklılık Var mı?Lütfen Yeni İndiren Arkadaşlar Bilgilendirsin.Saygılarımla.....

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Güncelleme: Microsoft bu sürümü Final sürüm olarak resmi WLM indirme sayfasına ekledi.

Bir değişiklik yok.