Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 41

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.074 Cevap: 1.072
kbR4 - avatarı
kbR4
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #401
kbR4 - avatarı
Ziyaretçi
hdi ya sözDé pLus bu gündüü haLa békLiyoRuzzz
Sponsorlu Bağlantılar
awicenna - avatarı
awicenna
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #402
awicenna - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkür ederim admin bey ,64bit işletim sistemi kullandıgım için msi uzantılı setupları gerekiyordu
siz vermişsiniz çok iyi oldu , sizden bir ricam daha olsa; live mail in son versiyonunun msi uzantılı kurulum paketinide ekleyeblirmiisniz ,çok teşekkür ediyorum
Sponsorlu Bağlantılar
kolay gelsin..
Ja_SeeN - avatarı
Ja_SeeN
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #403
Ja_SeeN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kbR4 adlı kullanıcıdan alıntı

hdi ya sözDé pLus bu gündüü haLa békLiyoRuzzz

Evet Hani Nerde? Msn Thinking
Torngarsoak - avatarı
Torngarsoak
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #404
Torngarsoak - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.
Bunun çözümünü bilen varmı aranızda?
kbR4 - avatarı
kbR4
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #405
kbR4 - avatarı
Ziyaretçi
anca yRn gLcék gaLiba pLusss Msn Mad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #406
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Torngarsoak adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.
Bunun çözümünü bilen varmı aranızda?

"C:\Documents and Settings\bilgisayar adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\msn adresin" dizininin içeriğini silmeyi deneyiniz...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #407
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
awicenna adlı kullanıcıdan alıntı

Teşekkür ederim admin bey ,64bit işletim sistemi kullandıgım için msi uzantılı setupları gerekiyordu
siz vermişsiniz çok iyi oldu , sizden bir ricam daha olsa; live mail in son versiyonunun msi uzantılı kurulum paketinide ekleyeblirmiisniz ,çok teşekkür ediyorum
kolay gelsin..

Desktop Live Mial
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #408
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
C0mPuTeR adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Microsoft'un Sitesindeki Messenger'in Final Görüntüsü mü?Eğer Öyleyse Konuşma Penceresinde Üstteki Menülerde Yine Simgeler mi Yerleşmiş Yoksa Eski Görüntüsü mü O...Ayrıca Bundan Öncekiyle Arasında Bir Farklılık Var mı?Lütfen Yeni İndiren Arkadaşlar Bilgilendirsin.Saygılarımla.....

evet final kardeşim. bugün bana maillede geldi finali deneyin diye...ama gördüğüm kadarıyla çok sorunlu kurmayı düşünmüyorum mecbur kalmadıkçaMsn Happy ayrıca admin karddeşime sesleniyorum konun başında yazan yazılarda güncellese iyi olur yani final sürüm olarakMsn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Ocak 2009       Mesaj #409
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
awicenna adlı kullanıcıdan alıntı

kolay gelsin..

64 bit işletim sistemi olunca ne oluyor? Neden .msi dosyasına ihtiyaç duyuyorsun?
temistokles - avatarı
temistokles
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #410
temistokles - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor sorun bu